Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 08:40 Bu haber 569 kez okundu
 
Çerçioğlu, deve güreşlerine katıldı
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Koçarlı Geleneksel Deve Güreşi Şenliği’ne katıldı.
GÜNCEL Haberi
Çerçioğlu, deve güreşlerine katıldı

AYDIN- Başkan Çerçioğlu’nun güreş arenasında halkı selamlaması ile güreş alanında büyük coşku yaşanırken, vatandaşlar Başkan Çerçioğlu’na alkışlarla ve sevgi gösterileri ile eşlik etti.

 Bu yıl dördüncüsü düzenlenen deve güreşi şenliğinde, Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinden 150 pehlivan deve yer aldı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce deve güreşi sevenleri bir araya getiren güreşler nefesleri kesti.

“KOÇARLI HALKI ADINA BAŞKANIMIZATEŞEKKÜR EDİYORUM”

Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, Başkan Çerçioğlu’na güreşe katılımından dolayı teşekkür ederek, “Bu yıl dördüncüsünü düzenlemiş olduğumuz Deve Güreşi Şenliğimiz her yıl olduğu gibi yoğun ilgi gördü. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun güreşimize katılarak bizleri onurlandırmasından dolayı çok mutluyuz. Koçarlı halkı adına kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi deve güreşini “Yaz dostum” isimli deveyi yenen “Küçük Gezer” isimli deve kazandı. Güreşi kazanan deve sahibi kupasını Başkan Çerçioğlu’nun elinden aldı. Başkan Çerçioğlu güreşleri izledikten sonra yoğun sevgi seli eşliğinde Koçarlı’dan ayrıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Koçarlı, Özlem Çerçioğlu, Deve güreşleri, Mutlu Öztürk
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çerçioğlu, deve güreşlerine katıldı
Çerçioğlu, deve güreşlerine katıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı