Haber Detayı
20 Mart 2017 - Pazartesi 13:53 Bu haber 550 kez okundu
 
Çandıroğlu, Efeler ve İncirliova’da müdürler ile buluştu
Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Yücel Mavi ve İbrahim Ataman, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Mustafa Özmen ve Mustafa Çalışkan’la birlikte Efeler ve İncirliova ilçelerinde görev yapan okul müdürleri ile bir araya geldi.
EĞİTİM Haberi
Çandıroğlu, Efeler ve İncirliova’da müdürler ile buluştu

AYDIN- Okul yöneticileri ile akademik başarıdan sosyal ve kültürel etkinliklere kadar okul yönetiminin her alanında konu başlıklarına değinen Çandıroğlu, “Bizler devletin diğer memurlarından farklı olarak bizlere emanet edilen çocuklarımızın geleceği için varız. Devletimizin emaneti okullarımız, öğretmenlerimiz ve çocuklarımızın yükü ve sorumluluğu siz okul yöneticilerinin omuzlarındadır. Bu bilinç doğrultusunda öncelikle kendi vicdanınızı, yaptığınız işe müfettiş ederek emanet aldığınız okulları yönetmeniz gerektiği kanısındayım” dedi.

Çandıroğlu, eğitimin sadece müfredattan ibaret olmayan duygusal boyutunu da göz önüne alarak öğrenci merkezli ve sevgi dolu yaklaşımların tüm kurum personelince benimsenmesi gerektiğini belirtti. Öğrencilere milli şuuru, vatan ve bayrak sevgisini kazandıracak ilk basamağın okullar olduğunu ifade eden Çandıroğlu, “Milli şuur ile donatılmış ve manevi değerlerine bağlı, insanlığa faydalı bir nesil yetiştirecek eğitim ordusunun dinamizmini yönetecek olan okul müdürlerimizin üstün bir gayret ve çaba içerisinde olacağı inancındayım” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Milli Eğitim Müdürü, Bilal Yılmaz Çandıroğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çandıroğlu, Efeler ve İncirliova’da müdürler ile buluştu
Çandıroğlu, Efeler ve İncirliova’da müdürler ile buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı