Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 15:19 Bu haber 1082 kez okundu
 
Büyükşehirden çorba ikramı
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Efeler Salı Pazarın’da esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba ikram ettiği bildirildi.
GENEL Haberi
Büyükşehirden çorba ikramı

Bilgi Koleji

AYDIN- Belediyenin bildirdiğine göre, Aydın Büyükşehir Belediyesi Efeler Salı Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlara çorba ikramında bulundu. Sabahın erken saatlerinde çorba dağıtımına başlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Tezgâhlarını açan esnaflar ve sabahın erken saatlerinde alışverişe gelen vatandaşlar sıcak çorba ikramıyla karşılanmalarından dolayı büyük memnuniyet içerisinde olduklarını ifade etti. Sıcak çorbalarını yudumlayan esnaf ve vatandaşlar, soğuk kış günlerinde böylesi bir uygulamayı hayata geçirdiği için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Bir vatandaşın “Özlem Çerçioğlu’nun bu soğuk kış günü böylesi bir hizmet sunması bizler için büyük jest. Kendisini seviyor, hizmetlerini takdirle karşılıyoruz. Başkanımıza desteğimiz hep sürecek” demesi üzerine çok sayıda vatandaş da “Allah razı olsun başkanımızdan. Sağ olsun, çok memnunuz” diyerek destek mesajları verdi.

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU “HALKIMIZIN HER DAİM YANINDA OLDUK, HEP DE OLACAĞIZ”

Öte yandan sıcak çorba uygulamasının aralıksız devam edeceğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “Üretici, esnaf ve vatandaşlarımızın her daim yanında olduk, hep de olacağız. Soğuk kış günlerinde Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak sıcak çorba uygulamamız aralıksız sürecek. Tüm vatandaşlarımıza afiyet olsun” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Büyükşehir, Efeler Pazarı, Topuklu Efe, Özlem Çerçioğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükşehirden çorba ikramı
Büyükşehirden çorba ikramı
Büyükşehirden çorba ikramı
Yorumlar
Haber Yazılımı