Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 18:11 Bu haber 730 kez okundu
 
Büyükşehir vatandaşı dinliyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlarla her yerde buluşabilmek için özel olarak dizayn edilen büyükşehir TIR'ının, vatandaşların ve muhtarların taleplerini dinlemek için ilçeleri dolaşmaya devam ettiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Büyükşehir vatandaşı dinliyor

AYDIN- Bugün Koçarlı'ya giden mobil araçta Büyükşehir Belediyesi'nin bürokratlarıyla buluşan vatandaşlar ve onlarca mahallenin muhtarının taleplerini ilettikleri belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre, mobil araçta büyükşehir bürokratlarıyla görüşüp mahallesiyle ilgili taleplerini ileten muhtarlardan Dedeköy Muhtarı Ahmet Maraş, "Taleplerimizi yerine getirme noktasında bizim hizmet ettiğimiz mahallere kadar gelinip bizlerin dinlenmesini çok iyi karşılıyoruz. Diğer muhtar arkadaşlarımızla birlikte gelip taleplerimizi ilettik. Dedeköy Mahallesi olarak büyükşehirden çok memnunuz, şimdiye kadar taleplerimizin hepsi yerine getirildi. Başkan Çerçioğlu'na çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Büyükşehrin, ASKİ'nin, AYBA'nın her taleplerini ivedilikle yerine getirmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Satılar Mahallesi Muhtarı Ramazan Aydın, "TIR'ı çok beğendim, hem biz muhtarlar, hem de vatandaşlarımız taleplerimizi Aydın'a gitmeden iletebiliyoruz. Büyükşehir Belediyesi'nin birimleri her isteğimizi saat kaç olursa olsun hızlı bir şekilde yerine getiriyor. 5 yıldır Büyükşehir Belediyesi'nin birimleriyle hiçbir sıkıntımız olmadı. Mesela suyla ilgili mahallede bir sorun yaşanırsa ASKİ aradığımız saatte gelip sorunlarımızı çözüyor. Yollarımız yapıldı. Sadece benim mahallem değil, bütün mahalleler çok memnun. Özlem Hanım'a çok teşekkür ederiz" dedi.

Mobil araç bugün, gün boyu Koçarlı'da kalacak. Mobil araçta yarın Bozdoğan'da, çarşamba günü Söke'de, Perşembe günü Germencik'te ve cuma günü de İncirliova'da vatandaşların ve muhtarların talepleri dinlenecek.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Koçarlı, Ahmet Maraş, Ramazan Aydın, Özlem Çerçioğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükşehir vatandaşı dinliyor
Büyükşehir vatandaşı dinliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı