Haber Detayı
13 Ağustos 2017 - Pazar 11:39 Bu haber 380 kez okundu
 
Büyükşehir, Söke'de asfaltlamayı sürdürüyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt çalışmalarını Söke’de sürdürdüğü bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Büyükşehir, Söke'de asfaltlamayı sürdürüyor

AYDIN- Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, göreve geldiği günden bu yana önemli hizmetler alan Söke’de asfaltlama çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği bildirildi.

Aydın’ın en önemli ilçelerinden biri olan Söke’de büyükşehir belediyesinin çalışmalarının ardı arkası kesilmediği belirtildi. Büyükşehir ekiplerinin aynı anda birçok yerde farklı çalışmalar yürütürken, Söke’nin göbeği konumundaki ana arterlerden birinin daha asfaltla buluştuğu açıklandı. Söke’nin en önemli ana arterlerinden birinde daha tüm altyapı çalışmaları tamamlanarak, sıcak asfalt kaplamasına başlandığı, ilçenin hemen hemen her yerinde büyükşehir ekiplerinin çalışmalarını gören vatandaş ve esnafın da oldukça memnun olduğu kaydedildi. Özellikle esnafın yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve ekiplerine teşekkür ettiği de iade edildi.

Her fırsatta çalışmaları yerinde takip ettiğini belirten Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Bölgesi Koordinatörü Fatih Akkentli, çalışmalarla ilgili bilgi verirken, ”Burası Söke’nin en önemli ana arterlerinden birisi. Hem köy yollarını söke şehir içine bağlıyor, hem de şehir içi trafiğini rahatlatan önemli caddelerden bir tanesi. Aynı zamanda sanayiye giden bir cadde çok büyük bir yoğunluğu alıyor. Çok geniş bir cadde. Köy yolu minibüslerinin, sanayi araçlarının yoğun bir şekilde sirkülasyonunun olduğu bir cadde. Buranın bütün çalışmaları bitti. Bütün doğalgaz altyapısı yapıldı. ASKİ’ciler yağmur suyu, içme suyu bunların hepsini değiştirdi, onlarda bitti. Süper online, Türk Telekom da çalışmalarını yaptı. Aynı zamanda Söke Şehir Stadyumu’na giden bir yolumuz. Hepsinin alt yapı çalışması bitti. Asfaltını bugün atıyoruz. Bizim için, ilçemiz için önemli. Vatandaşımız, esnafımız da çok memnun” şeklinde konuştu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Asfaltlama, Özlem Çerçioğlu, Fatih Akkentli
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükşehir, Söke'de asfaltlamayı sürdürüyor
Büyükşehir, Söke'de asfaltlamayı sürdürüyor
Yorumlar
Haber Yazılımı