Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 18:41 Bu haber 1152 kez okundu
 
Büyükşehir kışa hazır
Kışın gelmesiyle birlikte ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı hazır bekletilen Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri’nin, kışın ilk kar yağışının yaşandığı Kuyucak'ta ilk müdahaleyi yaptığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Büyükşehir kışa hazır

Bilgi Koleji

AYDIN- Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ekipler, Kuyucak ilçesine bağlı Belenova, Ovacık, Sarıcaova ve Buharkent Ericek hattında başlayan kar yağışına karşı iş makineleri ve tuzlama araçlarıyla çalışma başlatarak vatandaşların ulaşımlarının aksamaması için yolları açık tuttu.

İş makineleriyle yolların kapanmasının önüne geçilirken, tuzlama araçlarıyla da buzlanma yaşanmaması için tuzlama çalışması yapıldı.

Ekipler, 24 saat esasına göre değerlendirilen meteorolojik verilere göre olası olumsuzluklara anında müdahale etmek için hazır bekletiliyorlar.

Ekiplerin tüm kış boyunca her an harekete hazır bekletileceğini söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Yaşanabilecek olumsuz hava olaylarının vatandaşlarımızın hayatını etkilememesi için bütün tedbirleri aldık. Aydın Büyükşehir Belediyesi kışa hazır" diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuyucak, Kar, Özlem Çerçioğlu, Kış
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükşehir kışa hazır
Büyükşehir kışa hazır
Büyükşehir kışa hazır
Yorumlar
Haber Yazılımı