Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
10 Temmuz 2018 - Salı 11:41 Bu haber 786 kez okundu
 
Büyükşehir bürokratları çalışmalarını denetledi
Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve ASKİ ekipleri il genelinde sürdürdükleri alt ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
GÜNCEL Haberi
Büyükşehir bürokratları çalışmalarını denetledi

AYDIN- Çalışma ivmesini günden güne artıran ekipler, iş programlarındaki aşırı yoğunluk sebebiyle hafta sonu da faaliyetlerini sürdürdü. Aydınlılara daha iyi hizmet vermek için bürokratlarından mesai kavramı gözetmeksizin çalışılmasını isteyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da çalışmaları yakından takip ederek sürekli bilgi alıyor.

İl genelinde süren alt ve üstyapı çalışmalarını yerinde incelemek için Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Erdoğan Öztürk ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ertuğrul Yamen, çalışma yapılan noktaları ziyaret etti. Öztürk ve Yamen, sırasıyla İncirliova Acarlar ve Gerenkova, Germencik Hıdırbeyli ve Mursallı Mahalleleri ile Ortaklar – Söke Yolu, Efeler Işıklı Yolu ve Kızılay Caddesi’ne hareket ederek devam eden alt yapı ve yol yapım çalışmalarında gerekli denetlemeleri gerçekleştirerek bilgi aldı. Ziyaret ettikleri noktalarda denetimlerin yanı sıra mahalle sakinleriyle de sohbet etmeyi ihmal etmeyen Öztürk ve Yamen, vatandaşlarla çay içerek, talep ve şikâyetlerini dinlediler.

Çalışmalar hakkında kısa bir değerlendirme de bulunan ASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk, “Altyapı çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Yoğun çalışma tempomuzu daha da artırarak vatandaşlarımıza sorunsuz, kaliteli ve sürdürülebilir bir alt ve üstyapı sunmayı hedefliyoruz. Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun da hassasiyetle ifade ettiği gibi halkımıza hizmet konusunda mesai kavramı gözetmeden çalışıyoruz. Yatırımlarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ertuğrul Yamen ise, kaliteli hizmet konusuna dikkat çekerek, “Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak Aydın halkına kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet sunabilmek için daha yoğun çalışacağız. Çünkü daha yapacak çok iş var. Bunun bilincinde olarak çalışma tempomuz ve azmimiz gün geçtikçe artıyor” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, Ertuğrul Yamen, Erdoğan Öztürk
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükşehir bürokratları çalışmalarını denetledi
Büyükşehir bürokratları çalışmalarını denetledi
Yorumlar
Haber Yazılımı