Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 18:50 Bu haber 746 kez okundu
 
Büyükşehir Acarlar’ın çehresini değiştiriyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ Genel Müdürlüğü’nün, İncirliova ilçesine bağlı Acarlar Mahallesi’nde başlattığı yatırım hamlesinin aralıksız devam ettiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Büyükşehir Acarlar’ın çehresini değiştiriyor

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, vatandaşların talebi üzerine başlatılan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun da yakından takip ettiği alt ve üstyapı çalışmalarında önemli mesafe kaydedildi. İlk etapta altyapı çalışmalarına başlayan ASKİ Genel Müdürlüğü mahallede içme suyu hatlarını yeniledi, kanalizasyon altyapısı bulunmayan mahalleyi kanalizasyon altyapısına kavuşturdu. Aşırı yağışlarda yağmur suyu sorunu yaşanmaması için yağmur suyu hattı yaptı. Son olarak mahallede altyapı çalışması tamamlanan noktalarda parke taşı yapım çalışmalarına da başlayan ASKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler, Acarlar’ın sokaklarını yeni çehresine kavuşturuyor. ASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk’ün de incelemelerde bulunduğu ve faaliyetler hakkında bilgi aldığı çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Acarlar’da yürütülen yoğun yatırım programı hakkında konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Güzide mahallemiz Acarlar’da halkımıza söz verdiğimiz gibi tüm taleplerini yerine getiriyoruz. Alt ve üstyapı çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Çalışmalar kısa zamanda tamamlanacak. Yatırımlarımız tüm il genelinde sürecek” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Acarlar, Büyükşehir Belediyesi, ASKİ, Özlem Çerçioğ
Yorumlar
Haber Yazılımı