Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
04 Ocak 2015 - Pazar 18:42 Bu haber 1941 kez okundu
 
Bu Sohbette Ak Parti İl Teşkilatı Konuşuldu
20 Aralık 2014 Cumartesi akşamı Ankara İçkale Otel'de Aydınlılar Derneği tarafından düzenlenen gecede, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş ile Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem koyu sohbete daldılar.
SİYASET Haberi
Bu Sohbette Ak Parti İl Teşkilatı Konuşuldu

Rıdvan Eşin

Erdem ve Savaş'ın bu koyu sohbetinde 17 Ocak'ta yapılacak olan il kongresinde yeni İl Teşkilatının şekillenmesi yönünde olduğu gözümüzden kaçmadı.

İl Başkanı M. Sadık Atay'ın da Milletvekili Adayları arasında isminin geçmesi nedeniyle 17 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak İl Kongresinde aday olmayacağı Aydın kamuoyunda konuşuluyor olması nedeniyle, 2015 seçimlerini taşıyabilecek bir il başkanı ile güçlü bir yönetimin oluşması için istişare yaptıkları yönündeki sorumuza açık açık olmasa da üstü kapalı doğrulamaya çalıştılar.

Efeler İlçe Kongresinde eski İlçe Başkanı Gökhan Ökten'in konuşmasına karşılık olarak sert bir şekilde yanıt veren ve üstü kapalı olarak Mehmet Erdem'i de eleştiren Atay'a karşı bir duruş sergilenmek istendiği de gözlemleniyor.

Ak Parti İl Teşkilatı içerisinde başlatılan bu soğuk savaştan bakalım önümüzdeki aylarda belirlenecek olan milletvekilliğindeki sıralamalardan kim karlı çıkacak.

Kaynak: (Yeni Ufuk) - Aydın Yeni Ufuk Gazetesi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Bu, Sohbette, Ak, Parti, İl, Teşkilatı, Konuşuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı