Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
25 Ocak 2020 - Cumartesi 11:26 Bu haber 4305 kez okundu
 
Bu ne terbiyesizlik!
Ekrem Batur, Didim Belediye Başkanı’nı “Deprem üstünden siyaset yapmayın yavşaklar” diye hitap etti.
GÜNCEL Haberi
Bu ne terbiyesizlik!

Kent Sokakları

AYDIN- Aydın’ın Didim ilçesinde emlakçılık yapan ve bazı internet gazetelerinde sözüm ona köşe yazarlığı, sosyal medya fenomenliği yapan Ekrem Batur isimli şahıs, whatsapp’tan gönderdiği mesajda 24.01.2020 tarihinde Elazığ-Malatya illerinde yaşanan deprem nedeniyle Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın yardım amacıyla yaptığı açıklamayı, alay edercesine bir metin haline getirip yazının sonunda Didim Belediye Başkanı’na “Deprem üstünden siyaset yapmayın yavşaklar” yazıp, whatsapp’tan tanıdığı kişilere göndermiştir.

Bu ne terbiyesizlik! Ekrem Batır denilen bu adam, bir ilçenin belediye başkanına “Yavşak” deme cesaretini nereden alıyor! Bu söylemler gazetecilik etik kurallarına uygun bir üslup değil. Cemiyet başkanlarımız da bu şahısla ilgili yapılması gerekeni yapacaklarını umuyorum.

Koskoca turizm kenti Didim’i garaj kabadayısı naralarıyla ben gazeteciyim diye ortaya çıkıp diledikleri küfürleri sallayanlar kamuoyu oluşturup Didim ilçesine katkı sağlayacağı düşünülüyorsa vay bizim halimize…

Bu yazıyı yazan kişiyi kınıyor, ilgili ve yetkili kişileri göreve davet ediyor, Didim halkının bu tür kişileri de itibar etmemelerini istiyorum.

İşte Ekrem Batur’un whatsapp’tan paylaştığı yazı.

“Didim belediyesi önünde 3 adet tır temiz su bataniye ve erzak dolu yardim yolla cikmaya hazir şaka lan şaka başkan demeç vermiş sadece yardima haziriz demiş sanki tutan var

Deprem üstünden siyaset yapmayin yavsaklar”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Ekrem Batur, A. Deniz Atabay
Yorumlar
Haber Yazılımı