Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 11:40 Bu haber 1248 kez okundu
 
'Bu cadde Söke’ye çok yakışacak'
“Söke'de asfaltlanmadık sokak ve cadde kalmayacak” dediği belirtilen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun verdiği sözü yerine getirmeye devam ettiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
'Bu cadde Söke’ye çok yakışacak'

AYDIN- Başkan Çerçioğlu'nun verdiği talimat doğrultusunda Söke'nin hastane bağlantısını sağlayan Faik Kocagöz Caddesi’nin kısa zamanda sıcak asfaltlanarak Sökelilerin hizmetine sunulacağı açıklandı.

Yapılan açıklamada, Aydın'ın önemli ilçelerinden biri olan Söke'nin Yenicekent Mahallesi'nin en işlek caddelerinden olan Faik Kocagöz Caddesi'nde vatandaşların beklediği çalışmanın başladığı, Başkan Çerçioğlu’nun Söke'ye yeni bir yol daha kazandırarak trafiği rahatlatacak önemli bir adım attığı vurgulandı.

DİKİCİ: ÇOK MUTLUYUZ, BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Yenikent Muhtarı Mehmet Dikici, yolun açılmasından dolayı Yenikent Mahallesi olarak çok mutlu olduklarını belirterek, yaklaşık 4 5 bin aracın kullandığı bir yol olduğunu ifade etti. Dikici sözlerini şöyle sürdürdü Faik Kocagöz caddesinin açılması demek bu trafiği rahatlatmak demek. Yapılması bizim için çok iyi oldu. Buradan Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Biz kendilerinden ne talep ediyorsak yapılıyor. Yapılmayan bir şeyimiz kalmadı.

AKKENTLİ: BAŞKANIMIZ SÖKE'YE YENİ BİR YOL KAZANDIRDI

Söke'ye yapılan tüm hizmetleri yerinde takip eden Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli yapılan çalışma ile ilgili bilgi verdi. Faik Kocagöz Caddesi'nin Söke'nin hastane bağlantısı sağlayan önemli bir cadde olduğunu dile getiren Akkentli, vatandaşların da bu bölgede önemli yatırımlar yaptığını anlattı. Akkentli, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu'nun talimatlarıyla Söke'nin merkezindeki yolları asfaltlamaya devam ediyoruz. Bu yolu iş makinalarıyla sıfırdan açtık daha önce kullanılmıyordu. Üst bölüm kullanılıyordu. İmar planında üst bölüm yol olarak geçmiyor. Büyükşehir ekipleri orada da düzenleme çalışmaları yapıyor. Hareketlenen bir bölge burası. En geniş caddemizi hizmete açacağız kaldırım çalışmalarımızda olacak. İyi oldu gerçekten. Albayrak, Muradiye Caddeleri’nden sonra bu caddeyi sıfırdan yapmak. Hani derler ya 'Ya yeni yol bulacaksın ya yeni yol açacaksın'

Sayın başkanımız Söke'ye yeni bir yol kazandırdı. Hastane bağlantısı önemli bir yoldu. Büyük bir çalışma yürüttük. Sayın başkanımız an an takip etti. En hızlı bir şekilde cafenizi Söke’ye kazandırdık” dediler

“MUHTEŞEM BİR ESER ÇIKTI ORTAYA “

Caddenin çok güze olduğunu belirten vatandaşlar, “Uzun süre yolun sağında solunda çalıştılar. Beton döktüler kepçeler kamyonlar iş makinaları çalıştı. Ne oluyor ne ortaya çıkacak diye baktık bekledik. Sonrasında sıcak asfalt kaplanınca muhteşem bir eser çıktı Ortaya. Hani derler ya yaparsa topuklu Efe yapar diye çok doğru bir söz. Kaldırım yapılıyor orta refüj yapılıyor. Çok hızlı çalışılıyor. Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Faik Kocagöz Caddesi, Fatih Akkentli, Özlem Çerçioğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
'Bu cadde Söke’ye çok yakışacak'
'Bu cadde Söke’ye çok yakışacak'
'Bu cadde Söke’ye çok yakışacak'
Yorumlar
Haber Yazılımı