Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 12:46 Bu haber 1538 kez okundu
 
Borsada TRIZ Eğitimi verildi
Aydın Ticaret Borsası’nda Sistematik Yaratıcı, İnovatif Problem Çözme Yaklaşımı (TRIZ) eğitimi verildi
EKONOMİ Haberi
Borsada TRIZ Eğitimi verildi

AYDIN- Aydın Ticaret Borsası personeli ve üyelerine yönelik Sistematik Yaratıcı, İnovatif, Problem Çözme Yaklaşımı (TRIZ) Eğitimi Aydın Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi.

Bir gün süren eğitimde, Denizli ABİGEM eğitmeni Prof. Dr. C. Ruhi Kaykayoğlu tarafından Hızlı ve Bilimsel Yaratıcı Düşünme, İnovasyon Yapma ve Problem Çözme Teknikleri, Geleneksel Teknikler: Beyin Fırtınası, Zihin Haritası, 5N 3K, Balık Kılçığı, Kök Neden Analizi, Bilimsel ve Sistematik Hızlı Problem Çözme Tekniği: TRIZ, TRIZ ile Yaratıcı ve İnovativ Düşünme ve Problem Çözümleri, Hızlı Pazarlama ve Satış Çözümleri İçin TRIZ, İşletme Yönetimi İlintili Problem Çözümlerinde TRIZ, İşletmelerde Pratik Uygulamalar başlıkları altında anlatım gerçekleştirildi.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, “Borsamızda gerçekleştirilen ‘Sistematik Yaratıcı, İnovatif, Problem Çözme Yaklaşımı (TRIZ) Eğitimi’ne katılım sağlayan Borsamız üyelerine, personeline ve Denizli ABİGEM eğitmeni Prof. Dr. C. Ruhi Kaykayoğlu teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Ticaret Fevzi Çondur, Ruhi Kaykayoğlu, TRIZ eğitimi
Yorumlar
Haber Yazılımı