Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
03 Eylül 2018 - Pazartesi 12:33 Bu haber 854 kez okundu
 
Bisikletçiler madalyayla döndü
Nazillili Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Sporcuları, bu yıl ikincisi düzenlenen Yerküpe Menteşe Doğa Spor Festivali kapsamındaki 2. Ulusal Muğla Menteşe MTB CUP Yarışları’ndan 5 madalya ile döndü.
SPOR Haberi
Bisikletçiler madalyayla döndü

Bilgi Koleji

AYDIN- Geçtiğimiz yıl da katıldıkları yarışlarda madalyalarla dönen sporcular Nazilli’deki ailelerine büyük sevinç yaşattı.

Menteşe ilçesinin doğa harikası yaylalarında geçtiğimiz hafta sonu 9 kategoride gerçekleştirilen yarışlara Nazilli’den katılan 7 sporcu 5 madalya alarak büyük bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz yıl kurulan Nazillili Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü’nün ikinci kez katıldığı yarışlarda yine madalya alarak Nazilli’ye dönmesinin büyük bir başarı olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Özgür Özkan, “Bu yıl 2.’si düzenlenen Ulusal Muğla Menteşe MTB CUP yarışlarına 7 sporcu ile katıldık. Genç Kategoride sporcularımız Ahmet Atıcı birinci, Eren Şenyüz ikinci ve Mustafa Çakar ise üçüncü olarak kürsüyü kapatmayı başardı. Elit kategoride yarışan Sporcumuz Oğuz Seçkin ikinci olurken Hasan Kağan Seçkin ise teknik bir sorun nedeniyle yarışı bırakmak zorunda kaldı. İnşallah önümüzdeki yıl daha çok sporcuyla yarışlara katılarak daha çok madalyayla ilçemize bir kez daha gurur yaşatacağız. Nazilli'de bisiklet sporunu geliştirmeye ve yeni sporcularla daha çok başarıya imza atmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bizi desteklemek için oraya kadar gelen dostlara, buradan destek olan dostlara çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Bisikletçiler, Özgür Özkan, Ahmet Atıcı, Eren Şenyüz
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bisikletçiler madalyayla döndü
Bisikletçiler madalyayla döndü
Bisikletçiler madalyayla döndü
Yorumlar
Haber Yazılımı