Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 14:34 Bu haber 948 kez okundu
 
Beşiktaşlılar, futbol okulu açtı
Aydın Beşiktaşlılar Derneği ile Aydın Kartalları Spor Kulübü, Söke’de futbol okulu açtı.
SPOR Haberi
Beşiktaşlılar, futbol okulu açtı

AYDIN- Söke Futbol Okulu açılışı, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran,  Aydın Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İbrahim Pehlivan ve Yönetim Kurulu, Aydın Kartalları Spor Kulübü Başkanı Kadir Kavruk ve Yönetim Kurulu, Aydın Kartalları Spor Okulları Teknik Heyet Başkanı Antrenör Mutlu Er, Aydın Kartalları Söke Futbol Okulu Antrenörü Hakan Öztürk ve Hidayet Coşkun, Söke Kartalları Grup Üyeleri, futbol okulu öğrencileri, öğrenci velileri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışta bir konuşma yapan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, "Günümüzde hızlı iletişim, sosyal medya gibi unsurlar nedeniyle çocuklarımızın kalıcı arkadaşlıkların ve dostlukların kurulduğu, vücut ve zihin gelişimine büyük katkı yaptığı spora yönlenmeleri çok önemli. Söke'mizde Aydın Kartalları Futbol Okulu'nun açılıyor olmasından bu nedenle de büyük mutluluk duyduk. Atamızın istediği gibi zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcularımızın yetişmesi için sizlere başarılar diliyorum" dedi.

Aydın Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İbrahim Pehlivan ve Aydın Kartalları Spor Kulübü Başkanı Kadir Kavruk da, yaptıkları kısa konuşmalarında belediye başkanının gösterdiği hedeflere ulaşmak için çalıştıklarını, bu futbol okulunun sadece Beşiktaşlılara değil, hangi takımın taraftarı olursa olsun Sökeli çocuklara eğitim verme, Söke'ye hizmet verme amacında olduğunu belirttiler.

Saygı duruşu ve açılış konuşmalarından sonra Aydın ve Söke Futbol Okulu öğrencileri arasındaki temsili karşılaşma, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Aydın Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İbrahim Pehlivan'ın santra vuruşuyla başladı. Kulübün Aydın ve Söke Okulları arasındaki maç dostane bir şekilde bitti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Beşiktaşlılar Derneği, Futbol okulu, Süleyman Toyran
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Beşiktaşlılar, futbol okulu açtı
Beşiktaşlılar, futbol okulu açtı
Beşiktaşlılar, futbol okulu açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı