Haber Detayı
13 Ekim 2017 - Cuma 13:14 Bu haber 1024 kez okundu
 
Benim Türkiyem Resim Yarışması Novada’da
İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında olmak üzere iki kategoride düzenlenecek ‘’Benim Türkiyem’’ resim yarışmasında Türkiye’yi en güzel resmedenler ödüllerin sahibi oluyor!
SANAT Haberi
Benim Türkiyem Resim Yarışması Novada’da

AYDIN- Söke ve yakın bölgesinin buluşma noktası haline gelen Novada Outlet Söke her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü herkese gösteriyor. Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi, Söke İlçe Milli Eğitim işbirliği ile Çocukların gözünden‘’Benim Türkiyem” konulu resim yarışması düzenliyor.

27 Ekim tarihine kadar Novada Outlet Söke yönetim ofisine direkt olarak başvuruların alınacağı yarışmaya ilk ve ortaokul öğrencileri katılarak, yaratıcılıklarını gösterecek.

Bölgede eğlenceli ve keyifli alışverişin adresi haline gelen Novada Outlet Söke’de ilk ve ortaokullar arasında gerçekleşecek yarışmaya katılan eserler 28 Ekim – 9 Kasım tarihleri arasında değerlendirilecek.

Yeteneklerini yansıtarak dereceye giren her iki kategorinin birincilerine 500 TL’lik, ikincilerine 400 TL’lik, üçüncülerine 300 TL’lik ve resim öğretmenlerine de 300’er TL’lik hediye çeki takdim edilecek.

10 Kasım tarihinde Novada Outlet Söke’de gerçekleşecek ödül törenin ardından dereceye giren eserler alışveriş merkezinde sergilenecek. Çocukların gözünden ’’Benim Türkiyem” sergisi 10-12 Kasım tarihleri arası görülebilecek.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Novada Outlet, Resim Yarışması
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Benim Türkiyem Resim Yarışması Novada’da
Yorumlar
Haber Yazılımı