Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 15:57 Bu haber 137 kez okundu
 
Bener’de aday
Didim Esnaf Odası seçimlerinde Aydın Bener de yarışa katıldı
GÜNCEL Haberi
Bener’de aday

AYDIN- Geçtiğimiz dönemlerde Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odasında 2. başkanlık görevini yürüten ve 2013 yılında istifa eden Aydın Bener, bu kez oda başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Şubat ayında yapılması planlanan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesinde Odanın eski yöneticilerinden ve uzun yıllar Odada 2. başkanlık görevini yürüten Aydın Bener düzenlediği basın açıklamasıyla adaylığını duyurdu. Bener’in basın açıklamasına Yönetim Kurulu listesinde yer alacak olan Ali İhsan Özçelik, Ercan Dolay ve Mustafa Berber de hazır bulundu.

Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan adayı Aydın Bener uzun yıllar Odada görev aldığını ve 2. başkanlık yaptığını belirterek “20 sene Odada ikinci başkanlık görevi yaptım. Esnafla iç içe olduğumdan dertlerini ve sıkıntılarını biliyorum. Bunların çözümü için çalışacağız. Sıkıntıları ve sorunları aşmak için aday oldum. Mevcut yönetim ile esnafların arasında bir kopukluk söz konusu; biz yönetime geldiğimizde bu kopukluğu gidereceğiz. İlerleyen günlerde de çalışmalarımız anlatacağız. Ben aday olan diğer tüm arkadaşlara da başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Aydın Bener, Esnaf Odası
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bener’de aday
Yorumlar
Haber Yazılımı