Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 20:42 Bu haber 759 kez okundu
 
Belediye Başkanlarımızın arasında bir sorun asla olamaz!
CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanları arasında hiçbir zaman sorun olmadığını söyledi.
SİYASET Haberi
Belediye Başkanlarımızın arasında bir sorun asla olamaz!

AYDIN - CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanları arasında hiçbir zaman sorun olmaz. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla Fatih Atay’ın arasında asla bir sorun söz konusu değil” dedi.

“ADIM ATACAKLARINA İNANIYORUZ”

Çankır, Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş’ın görevden alınmasının ardından Büyükşehir ve Efeler Belediye Başkanları arasında sorun olup olmadığına ilişkin bir soruya, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyeleri arasında hiçbir zaman sorun olmaz. Cumhuriyet Halk Partisi Aydın’da Millet ittifakıyla beraber ilçe belediyelerimiz bazında nüfusun yüzde 85’inin hizmet noktasındayız, ilimizde baharı getirdik. Sayın başkanımız Özlem Çerçioğlu yüzde 54 oy alarak Türkiye’de 3. Cumhuriyet Halk Partisi oy potansiyelini aldık, başarılı çalışmalarını ve hizmetlerini devam ediyor.

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla Fatih Atay’ın arasında asla bir sorun söz konusu değil. Birtakım kararlar alınmış. Bu kararlarla ilgili de bütün örgütlerimiz, bu konuda duyarlı her iki belediye başkanımızın da bu sorunu çözmekle ilgili bir an önce adım atacağına biz inanıyoruz, ortada halledilmeyecek bir problem yok zaten” yanıtını verdi.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, CHP, Ali Çankır, Özlem Çerçioğlu, Fatih Atay
Yorumlar
Haber Yazılımı