Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 18:01 Bu haber 1489 kez okundu
 
Bayrama özel Gençlik Festivali’ne yoğun ilgi
Aydın ve çevre illerin çekim merkezi Forum Aydın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılını gençlerle birlikte coşkuyla kutladı.
GENEL Haberi
Bayrama özel Gençlik Festivali’ne yoğun ilgi

Kent Sokakları

AYDIN- Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kavaklı Anadolu Lisesi tarafından bayrama özel düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında Streetball Turnuvası’ndan bayram kortejine, dans ve müzik şovlarından jimnastik gösterilerine dolu dolu bir program sunuldu. 18 Mayıs’ta başlayan ve 19 Mayıs’ta akşam saatlerine kadar süren etkinliğe ilgi yoğundu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Forum Aydın’da çok özel bir Gençlik Festivali programıyla kutlandı. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kavaklı Anadolu Lisesi’nin ortaklaşa düzenlediği Forum Aydın Gençlik Festivali gençler tarafından yoğun ilgi görürken, coşkulu bayram kutlamaları da renkli anlara sahne oldu.  

TURNUVANIN BİRİNCİSİ VİRAL EFESPOR

Forum Aydın Gençlik Festivali, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da Kavaklı Anadolu Lisesi Streetball Turnuvası ile başladı. Turnuvada yarışan 28 takım arasında birinci gelen takım “Viral Efespor” olurken; ikinciliği “Süre Alamayanlar”, üçüncülüğü ise “Bilgi Koleji” takımları elde etti. 

DOLU DOLU BİR FESTİVAL PROGRAMI

Streetball Turnuvası’nın ardından sahneye çıkan Atabey Koleji, dans ve jimnastik gösterileriyle izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Değişim Koleji’nin bayram korteji ve gençlik konseri aynı gün Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşurken, 19 Mayıs Pazar günü Aydans Halk Toplulukları, Forum Aydın Zeytin Meydanı’nda unutulmaz bir gösteriye imza attı.  19 Mayıs akşamı düzenlenen Bilgi Koleji Gençlik Konseri ise bayram kutlamalarına coşku kattı. 

11. FORUM AYDIN TENİS TURNUVASI MERAKLILARINI BEKLİYOR

Gençlik Festivali’nin yanı sıra geleneksel hale gelen 11. Forum Aydın Tenis Turnuvası da 19 Mayıs günü başladı. 15 Haziran’a dek devam edecek ve kıran kırana bir rekabetin hâkim olacağı turnuvayı tüm sporseverler takip edebilir.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Forum, 19 Mayıs, Gençlik Festivali
Yorumlar
Haber Yazılımı