Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 18:01 Bu haber 2313 kez okundu
 
Başkanı Öndeş Dalan ile bir araya geldi
Hayata geçirdiği İNYA markasıyla büyük ses getiren ve özellikle tarımsal kalkınma anlamında oldukça başarılı bir grafik çizen Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e bir destek de İstanbul’un ilk büyükşehir belediye başkanı olan Bedrettin Dalan’dan geldi.
SİYASET Haberi
Başkanı Öndeş Dalan ile bir araya geldi

Kent Sokakları

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, ilk ve ortaöğretimini Germencik ve Aydın’da tamamlayan duayen siyasetçi Bedrettin Dalan’a ziyarette bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Germencik Belediyesi iştiraki olan İNYA markalı incir ve zeytinyağı hediye etti.

Dalan’a İNYA’nın ortaya çıkışı ve hikayesi hakkında bilgi veren Öndeş, markalaşma süreci ve faaliyetlerinden bahsetti. Ziyarette Germencik’e dair önemli proje ve çalışmalardan da bahseden Belediye Başkanı Öndeş, tecrübeli başkanla fikir alışverişinde bulundu.

“GERMENCİK’E DAİR KONULAR KONUŞTUK”

İstanbul’da çeşitli temaslarda bulunan ve ilk durağı olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı, tecrübeli siyasetçi Bedrettin Dalan ile bir araya gelen Öndeş, ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulundu. Öndeş, şöyle konuştu:

“Daha modern, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Germencik için çalışıyor, üretiyor, yoğun zaman harcıyoruz. Malumunuz İNYA markamızı 7 ay gibi kısa sürede hayata geçirdik ve alanında uzman, markalaşma sürecini tamamlamış büyük firma ve iştiraklerle iş birliği yapmaya başladık. Bu hafta da birtakım temaslar için İstanbul’da bulunuyorum.

İlk durak olarak Germencik’in yetiştirdiği büyük isimler arasında yer alan deneyimli siyasetçi Bedrettin Dalan ağabeyimizi ziyaret ettik. Germencik’e dair önemli konuları görüştük, yaptığımız faaliyetler ve yapacağımız projeler hakkında konuştuk. Sayın Dalan özellikle İNYA markamızı oldukça beğendi ve Germencik’in kader projesi olarak nitelendirdiğimiz bu denli büyük bir projeyi kısa zamanda hayata geçirmemizin kendisinde büyük memnuniyet yarattığını ifade etti.

Bizleri büyük bir samimiyetle karşılayan ve ağırlayan kıymetli hemşerimiz, ağabeyimiz Bedrettin Dalan’a teşekkürü bir borç bilir saygılarımı sunarım. Ziyarete eşlik eden ve bizleri yalnız bırakmayan usta kalem Sayın Ahmet Gözen’e de ayrıca teşekkür ediyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş, Bedrettin Dalan, İNYA
Yorumlar
Haber Yazılımı