Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 19:15 Bu haber 938 kez okundu
 
Başkanı Kale: Gurur kaynağımız oldu
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, 5-10 Şubat tarihleri arasında Bartın’da düzenlenen Türkiye Okullararası Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası’nda 2’inci olan İncirliovalı Emel Urfalıoğlu için düzenlenen mehteranlı karşılama törenine katıldı.
SİYASET Haberi
Başkanı Kale: Gurur kaynağımız oldu

AYDIN- Urfalıoğlu’nun İncirliova Belediyespor bünyesinde müsabakalara katıldığını ifade eden Başkan Kale, “Emel kızımızın elde ettiği bu başarı, göğsümüzü kabartmış, gurur kaynağımız olmuştur” dedi.

58 aylık görev süresi içerisinde sporun ve sporcunun yanında yer aldıklarını ve maddi-manevi her zaman destek verdiklerini vurgulayan Başkan Kale, İncirliova’mızdan ve İncirliova Belediyespor’umuzdan böylesine başarılı bir sporcunun yetişmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Belediye meclisimizden aldığımız kararla Emel kızımızı ödüllendireceğiz. Kendisine spor hayatında nice başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

HEDEF AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU

Sandıklı Nazmi Topçuoğlu Ortaokulu’nda okuyan ve 6 yaşından bu yana kick boks ile uğraşan Emel Urfalıoğlu (14), madalyaya doymuyor adeta. 8 yıllık aktif spor yaşantısına 8’i altın 13 madalya sığdıran Urfalıoğlu, “Çok çalışarak, Allah’ın izniyle Nisan Ayı’nda yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda birinci olacağım. Avrupa’da elde edeceğim başarıyı da Belediye Başkanımız Gürşat Kale ve aileme hediye edeceğim” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Gürşat Kale, Emel Urfalıoğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı