Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 12:42 Bu haber 613 kez okundu
 
Başkan Tuncel örnek iyiliğe kayıtsız kalmadı
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, geçtiğimiz günlerde Atatürk Mahallesi Cumartesi pazaryerinde yolda bulduğu cüzdanı sahibine teslim eden Gülser Türkmen'i örnek davranışından ötürü ödüllendirdi.
GÜNCEL Haberi
Başkan Tuncel örnek iyiliğe kayıtsız kalmadı

AYDIN - İçinde bin 600 lira bulunan cüzdanı mahalle muhtarlığına götürerek, sahibi Tarık Atakan’a ulaşılarak teslim edilmesini sağlayan Gülser Türkmen’in bu örnek davranışı ve iyiliğine Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel kayıtsız kalmadı. Örnek davranışı ödüllendirmek isteyen Başkan Tuncel iki çocuk annesi Gülser Türkmen’i makamında ağırladı. Bir süre sohbet eden Başkan Tuncel, kendi gönlünden kopan hediyeyi Gülser Türkmen’e takdim etti.

Başkan Tuncel; “Gülser kardeşimizin hareketi bizi çok duygulandırdı. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel olarak kendi şahsım adına kendisine bir hediye takdim etmek istiyorum. Sizler gibi insanların bu toplumda yaşadığını ve var olduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. Sökeliler adına size çok teşekkür ediyorum” dedi.

Söke Belediye Başkanlığı makamında duygulandığını ifade eden Gülser Türkmen, Başkan Tuncel’e çok teşekkür etti. Yaşam sıkıntısı içinde olduklarını belirten Gülser Türkmen’e, Başkan Tuncel destek sözü verdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Söke, Söke Belediyesi, Levent Tuncel, Gürsel Türkmen, yardım
Yorumlar
Haber Yazılımı