Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 15:04 Bu haber 549 kez okundu
 
Başkan Tuncel, bisiklet sözünü unutmadı
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Serçin Mahallesi sakini Abdullah Koçarlı’ya verdiği sözü unutmadı.
SİYASET Haberi
Başkan Tuncel, bisiklet sözünü unutmadı

AYDIN- Seçim öncesinde gerçekleşen ziyarette, Serçin Mahallesi’nde yaşayan eski cambaz ve hokkabaz Abdullah Koçarlı, Başkan Tuncel’den yeni bir bisiklet istemişti. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, bu sözünü yerine getirdi, 86 yaşındaki Abdullah Koçarlı’yı Serçin Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek, yeni bisikletini bizzat teslim etti. Duygulu anlar yaşayan Abdullah Koçarlı, mutluluğunu ifade ederken, Başkan Tuncel’e teşekkür etti.

‘Söke’deki vatandaşlarımızın mutlu olması, yüzlerini güldürebilmemiz bizim için çok önemli’ diyen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, “Abdullah Koçarlı Ağabeyimizin bizden talebi olmuştu. Yerine getirdik. Onun mutlu olduğunu görmek, hayır duasını alıyor olmak bizi de mutlu etti ve güç verdi. Güle güle kullansın” dedi. Başkan Tuncel, bisikletin Abdullah Koçarlı’yı mutlu etmek üzere alındığını öğrenince, bisikleti hediye eden Sarızeybekler firmasına da ayrıca teşekkür etti.

Sözünü unutmadığı, evine kadar gelerek yeni bisikletini getirdiği için Başkan Tuncel’e çok teşekkür eden Abdullah Koçarlı, “Başkanımız beni çok duygulandırdı. Sağ olsun” dedi.

Abdullah Koçarlı kimdir? Söke’ye bağlı Serçin Mahallesi’nde yaşayan Abdullah Koçarlı, 25 yıl cambazlık ve hokkabazlık yaptı. Zamanında İzmir Fuarı başta olmak üzere sadece Türkiye'de değil Irak, Suriye ve Kuveyt'te yıllarca sahnelere çıkan Abdullah Koçarlı, bugün 86 yaşında.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Levent Tuncel, Cambaz Abdullah Amca, bisiklet
Yorumlar
Haber Yazılımı