Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 10:34 Bu haber 1437 kez okundu
 
Başkan Tuncel, Atburgazlılara verdiği sözü tuttu
Atburgazı ve Yuvaca arasında yol temizliği ve genişletme çalışması yapıldı. Vatandaşlar ve Muhtar Arslan, Başkan Tuncel’e teşekkür etti.
GÜNCEL Haberi
Başkan Tuncel, Atburgazlılara verdiği sözü tuttu

AYDIN- Söke’ye bağlı Atburgazı Mahallesi ile Yuvaca Mahallesi arasında kalan yolda Söke Belediyesi tarafından temizlik ve genişletme çalışması yapıldı.

Atburgazı ve Yuvaca Mahallesi arasındaki bağlantı yolu oldukça yoğun olarak kullanılıyor. Mahalle sakinlerinin yanında yolcu otobüs ve minibüsleri tarafından da kullanılan bağlantı yolunun kenarlarında bulunan bitkiler ve toprak yığınlarının araç geçişlerini zorlaştırması, trafik tehlikesi yaratması vatandaşları oldukça rahatsız ediyordu. Seçim öncesi yolun temizlemesi ve genişletilmesi talebi vatandaşlarca Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e iletildi. Başkan Tuncel, seçim öncesi verdiği bu sözünü unutmadı. Verdiği talimatla Söke Belediyesi saha ekipleri harekete geçti. Kepçe ile yol kenarındaki satıh temizliği yapılırken, temizlik yapılan alana atılan temel malzeme ile yol trafiğe elverişli hale getirildi.

“Muhtar ve Vatandaşlardan Teşekkür”

Yapılan çalışmadan dolayı mahalle sakinleri memnuniyetlerini dile getirirken, Atburgazı Mahallesi Muhtarı Abdürrahim Arslan, “Söke Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Uzun zamandır bu yolda çalışma yapılmasını bekliyorduk. Başkanımızdan istedik. Ekipler temizlik çalışması ve yol kenarlarının düzeltilmesi çalışmasını yaptı. Bu dönem Levent Tuncel’le daha güzel işler olacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Levent Tuncel, Abdürrahim Arslan, Atburgazı
Yorumlar
Haber Yazılımı