Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 20:48 Bu haber 1140 kez okundu
 
Başkan Toyran, günü Yenidoğan’da başladı
Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, güne Yenidoğan Mahallesi Semt Evi’nde başladı.
GÜNCEL Haberi
Başkan Toyran, günü Yenidoğan’da başladı

AYDIN- Yenidoğan Mahallesi Semt Evi’nin kursiyer kadınları ile bir araya gelen Başkan Toyran, toplumsal yaşamın temel direği olan kadınların sorun ve taleplerini dinledi.

Yenidoğan Mahallesi Semt Evi’nde kadınlarla birlikte kahvaltı yapan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi, Yenidoğan Mahallesi’ne büyük bir park kazandırdıklarını söyledi. Yenidoğan’ın altyapısının olmayışı nedeniyle özellikle yol yapımı gibi çalışmalara Yenidoğan’da ağırlık veremediklerini belirten Başkan Toyran, “Büyükşehir’in altyapı ile ilgili çalışmalarının başlayacağını biliyoruz. Bu çalışmanın olmasıyla biz de sorumluluk bölgemizdeki başta yol yenilemeleri gibi hizmeti verebileceğiz” dedi.

Vatandaşların kendisine ulaşmada sıkıntı yaşamadıklarını düşündüğünü belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, “Kapımız herkese açık. Halkımız, gerek halk günleri, gerekse semt evlerimiz aracılığı ile bizlere çok rahat ulaşabiliyor. Halkın içinde bir yönetim anlayışımız var ve bu hep böyle olacak” dedi.

Güne Belediye Başkanı ile başlamaktan, birebir sorun ve taleplerini iletebiliyor olmaktan memnun olduklarını dile getiren Yenidoğanlı kadınlar, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Süleyman Toyran, Yenidoğan Mahallesi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Toyran, günü Yenidoğan’da başladı
Başkan Toyran, günü Yenidoğan’da başladı
Yorumlar
Haber Yazılımı