Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:48 Bu haber 3194 kez okundu
 
Başkan Tilki: Rezil, rüsva oldular
CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki, Erkan Karaarslan’ın, ‘Çerçioğlu ve İmamoğlu hakkında” yalancı şahitlik teklif edildiğini açıklaması üzerine yazılı bir açıklama yaptı.
SİYASET Haberi
Başkan Tilki: Rezil, rüsva oldular

AYDIN- Basında yer alan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik kurulmaya çalışılan kumpasın çok açık ve net bir şekilde seçim hezimetlerinin intikamı anlamına geldiğini savunan Başkan Tilki, bir şahsın avukatmış gibi bir tutuklu ile görüşebilmesine, hatta hukuku ve kanunları hiçe sayıp kumpas kurması karşılığında beraat teklif edebilmesine şu sözlerle tepki gösterdi:

‘’Bu şahsın arkasında kimler vardır? Bu şahıs kimler için böyle bir tezgâh planlamıştır? Bunlar derhal açıklık kazanması gereken sorulardır. Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçilmiş Sayın Özlem Çerçioğlu’na yönelik yapılan bu kumpas bozulmuş, bu kumpastan medet umanlar halk nazarında rezil, rüsva olmuştur.

Bizlerde Cumhuriyet Halk Partili Gençler olarak bu ve türevi saldırılar karşısında göğsümüzü siper edip, mücadelemizi sürdürecek ve Başkanımıza her daim sahip çıkacağız. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki Özlem Çerçioğlu, Mustafa Kemal’in bir askeri ve gerçek bir Cumhuriyet kadınıdır. Unutmayın, bir gün ayaklar aldığınıza aldığınız hukuk ve adalet sizlere de lazım olacaktır.’’

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, CHP, Yılmaz Tilki, Erkan Karaarslan, Özlem Çerçioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı