Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 19:04 Bu haber 2019 kez okundu
 
Başkan Pehlivan: Bütün engeller kaldırılsın
Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Engelsiz bir dünyanın kapıları aralansın" dedi.
SİYASET Haberi
Başkan Pehlivan: Bütün engeller kaldırılsın

Rıdvan Eşin

AYDIN- Engelle mücadele edenlerin ellerinden tutulmasını, destek verilmesini, önlerinin açılmasını isteyen Başkan Pehlavin, mesajında şunları söyledi:

“Engeller takılmak için değil, aşılmak içindir. Biz engelli kardeşlerimizi çok seviyoruz. Hepsini kucaklıyoruz, hepsiyle bir ve bütün, aynı milletin eşit ve onurlu fertleri olduğumuza inanıyoruz.

Empati yaparak, duygudaşlık köprüleri kurarak onların ne hissettiğini, neleri hedeflediğini anlamaya, anlatmaya çalışıyoruz.

Bizim nezdimizde engelli kardeşlerimiz hayata tutunma iradeleriyle, önlerine çıkarılan sanal ve sahte engelleri yıkma azimleriyle her türlü takdir ve övgüye ziyadesiyle layıktır. İnsanlık varsa bütün engeller bertaraf olmaya mahkûmdur.

İster doğuştan olsun, isterse de sonradan çıksın, bir engeli bulunan kardeşlerimizin engellerle kıyasıya mücadeleleri imrenilecek ve örnek gösterilecek bir kararlılığın özetidir. Tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü farkındalık şuuruyla anıyor; sahip oldukları hiçbir engelin huzurlarına, ümitlerine, heveslerine engel olmamasını Cenab-ı Allah’tan ( cc )  diliyor, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, MHP, Burak Pehlivan, Dünya Engelliler Günü
Yorumlar
Haber Yazılımı