Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 13:48 Bu haber 1151 kez okundu
 
Başkan Özcan, Kütahya Belediye Başkanı Işık’ı Nazilli’ye davet etti
Kütahya Belediye Başkanı Profesör Dr. Âlim Işık Kütahya’da organize edilen Muhtarlar Kampı’nın son gününde, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile Yoncalı’da bulunan Nehir Termal Otel’de buluştu.
SİYASET Haberi
Başkan Özcan, Kütahya Belediye Başkanı Işık’ı Nazilli’ye davet etti

Rıdvan Eşin

AYDIN- Muhtarlarla koordinasyon toplantısının finali için Kütahya’ ya giden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kütahya Belediye Başkanı Profesör Dr. Âlim Işık ile bir araya geldi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile muhtarları Kütahya’da ağırlamaktan kıvanç duyduklarını belirten Kütahya Belediye Başkan Alim Işık, “Buraya gelen, bu toprakları gezen herkesi canı gönülden kutluyorum. Ege toprakları üzerinde uzun yaşam kenti olarak hakkında çok güzel şeyler duyduğumuz, her şeyi ile özel bir ilçe olan Nazilli’den sizin gibi değerli insanları burada ağırlamaktan büyük onur duyduk. Böyle bir organizasyonu yapıp muhtarlarına bu imkanı sağlayan değerli başkanımızı da kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Misafirperverliklerinden dolayı Kütahya Belediye Başkanı Işık'a teşekkür eden Başkan Özcan, Nazilli’ye özgü ürünleri takdim ederken Başkan Işık’ı Uzun Yaşam Kenti Nazilli’ye davet etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kürşat Engin Özcan, Alim Işık,
Yorumlar
Haber Yazılımı