Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 13:53 Bu haber 1613 kez okundu
 
Başkan Özcan bizzat kendisi yıktı
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Zafer Mahallesi 1717 Sokak’ta 18 uygulaması sonrası yol ortasında kalan taşınmazı kepçeyle yıkarak yıllardır süren sorunu çözüme ulaştırdı.
GÜNCEL Haberi
Başkan Özcan bizzat kendisi yıktı

AYDIN- Beraberinde Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu ve Fen İşleri Müdürü Sevkan Pekuğur ile çalışmaları inceleyen Başkan Özcan, projeleri kararlı ve hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini söyledi.

Göreve geldikleri ilk günden itibaren, trafik kazası riskinin bulunduğu yolların yenilenmesi hususunda önemli adımlar attıklarını ifade eden Özcan, Dallıca Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi ile Yeşil Mahalle 666 Sokak’ta gerçekleştirilen yol çalışmalarını

hatırlattı.

“DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Zafer Mahallesi 1717 Sokak’ta Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan yıkım ve yol yenileme çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Özcan, “Bugün mesaimize Zafer Mahallemizde başladık. 18 uygulaması ile yol ortasında kalan taşınmazın yıkımını bizzat gerçekleştirdik ve yol sorununu çözüme kavuşturduk. Sahadaki ekiplerimiz gerekli incelemeleri yaparak ihtiyaç ivediliğine göre bir plan dahilinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyor. İlçemiz genelinde tüm ekip arkadaşlarımızla hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Nazilli’mizde her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz” diye konuştu.

“MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR”

Çalışmaları yakından takip eden Zafer Mahallesi sakinleri, “Başkanımıza ve belediye ekiplerine teşekkür ediyoruz. İlçemizin trafik sorunu olan yollarından bir tanesiydi. Başkanımız kepçenin başına geçerek evi kendisi yıktı. Sonra hepimizle tek tek sohbet etti. Samimiyetinden ve güler yüzünden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Kürşat Engin Özcan, Soner Yelkovan, Kadir Mutlu
Yorumlar
Haber Yazılımı