Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 11:12 Bu haber 600 kez okundu
 
Başkan Özakcan’dan festival müjdesi
Demokrat Parti (DP) Adayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın, Dalama Mahallesi’nde Tandır Festivali müjdesi verdiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Özakcan’dan festival müjdesi

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Dalama Mahallesi’nde Pazar günleri kurulan pazarda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Özakcan, yaşanan şehit olayları sebebiyle startını veremedikleri Dalama Tandır Festivali’ni yeni dönemde hayata geçireceklerini söyledi.

“ANAMIZIN AK SÜTÜ GİBİ OYUMUZ HELAL OLSUN”

Efeler Belediyesi geçtiğimiz aylarda Dalama Tandırı'nı tescilleyerek Aydın'da tescilli coğrafi işaret alan ürün sayısını üçe çıkartmıştı. Meşhur Dalama Tandırından vatandaşlarla birlikte yiyen Başkan Özakcan'a Dalamalılar "Başkanım seni çok seviyoruz. Hizmetleriniz çok oldu. Anamızın ak sütü gibi oylarımız size helal olsun” diyerek sandıkta birliktelik sözü verdi.

“GÖNÜL BAĞIMIZ VAR”

Pazar ziyaretinin yanında Dalama Mahallesi’nde ki tüm esnaf ve kahvehaneleri ziyaret eden Başkan Özakcan, ziyaretleri sırasında gördüğü sevgi ve ilgi karşısında, “Vatandaşlarımızla gönül bağı kurduğumuzu görüyoruz, buda bizleri mutlu ediyor. Biz adımızı bilbordlara değil gönüllere yazdırdık” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Dalama, M. Mesut Özakcan, Festival, Pazar ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı