Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 16:31 Bu haber 367 kez okundu
 
Başkan Özakcan, Yağcılar İçi esnafını ziyaret etti
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, esnafla bir araya gelmeye devam ediyor.
SİYASET Haberi
Başkan Özakcan, Yağcılar İçi esnafını ziyaret etti

AYDIN- Vatandaşın ‘Efeler’in Mesut Abisi’ olarak adlandırdığı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Ramazanpaşa Mahallesi'nde yer alan, her gün binlerce insanın geçtiği ve alışveriş yaptığı Yağcılar İçi Esnafı’nı ziyaret etti. Başkan Özakcan’a bu ziyaretinde Belediye Meclisi Başkan Vekili Halis Günday, Belediye Başkan Yardımcısı Belgin Alpdoğan, Zabıta Müdürü Gönen Sarı ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Kadri Söylevci eşlik etti.

Gerçekleşen ziyaret nedeniyle memnuniyetlerini dile getiren Yağcılar İçi Esnafı Başkan Özakcan’a teşekkür ederek, “Yoğun iş temposunda bize zaman ayırıp, çayımızı içen, bizlerle sohbet edip sıkıntılarımıza kulak veren Başkanımız Mesut Özakcan’dan Allah razı olsun. Kendisine çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz” dediler.

Yağcılar İçi ziyaretinde büyük bir ilgiyle karşılaşan Başkan Özakcan da, “Göreve geldiğimiz günden bu yana, her fırsatta esnafımızla ve vatandaşımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Vatandaşın sorun ve taleplerini dinleyip, görev ve sorumluluk alanımızda yer alan sorunlara imkanlarımız ölçüsünde çözüm getiriyoruz” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Mehmet Mesut Özakcan, Esnaf ziyareti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Özakcan, Yağcılar İçi esnafını ziyaret etti
Başkan Özakcan, Yağcılar İçi esnafını ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı