301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 19:03 Bu haber 1223 kez okundu
 
Başkan Özakcan, pedal çevirdi
Kendisi de baba olan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “İlk İş Babalık” etkinliği kapsamında pedal çevirdi.
SPOR Haberi
Başkan Özakcan, pedal çevirdi

AYDIN- Efeler Belediyesi ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) arasında yapılan işbirliği protokolü gereği ilki geçen yıl düzenlenen Baba Destek Programı ve " İlk İş Babalık" kampanyasında eğitimini tamamlayan babalar ve Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın da katıldığı bisiklet turu düzenlendi.

Efeler Belediyesi'nin katkılarıyla, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Baba Destek Programı eğitimcileri Mustafa Keleş ve Barış Kubilay öncülüğünde " Babalar Günü" dolayısıyla düzenlenen bisiklet turu Doktor Fevzi Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu önünden başladı.

Başkan Özakcan, Aydın Motor Sporları Derneği üyeleri, babalar ve çocukların katıldığı bisiklet turu, Doktor Fevzi Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu önünden başlayan 3 km’lik bisiklet turunda güzergah olarak Malazgirt Meydanı’nın seçildiği tur, başlangıç noktası olan Doktor Fevzi Mürvet Ortaokulu önünde son buldu.

Düzenlenen bisiklet turunun Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nın "İlk İş Babalık" projesi kapsamında gerçekleştirilen bir etkinlik olduğunu ve Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a desteklerinden dolayı teşekkür eden eğitmen Mustafa Keleş, " Babalar Günü dolayısıyla düzenlediğimiz bisiklet turu, babalar ile çocuklar arasındaki etkileşimin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Çocuklarımız büyüdüklerinde babalarıyla birlikte vakit geçirdikleri bu etkinlikleri hatırlayacaklardır. Kendisi de Efeler’in Mesut abisi, babası olan başta Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mesut Özakcan olmak üzere, bizlere destek veren ve etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Babalar Günü’nün Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününe denk gelmesi nedeniyle erken yapılan bir etkinlik olduğunu belirten Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, "Babalar Günü için düzenlenen bu etkinlikle hem babalarımızın gününü kutlamış olduk, hem de bisiklet kullanımına dikkat çekmiş olduk. Bisiklet kullanımı çevre temizliği ve sağlığımız açısından önemli bir ulaşım kaynağıdır. Bu etkinlikle farkındalık yaratarak, bisiklet kullanımına teşvik etmek de istedik.  Hayatımızda bizim için en önemli olan iki insandan birisi de babamızdır. Babalar ailenin ve toplumumuzun en önemli güven kaynaklarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü'nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu yarınlar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan, Pedal, Bisiklet, Babalar Günü
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Özakcan, pedal çevirdi
Başkan Özakcan, pedal çevirdi
Başkan Özakcan, pedal çevirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı