Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 13:16 Bu haber 562 kez okundu
 
Başkan Özakcan: Biz yaptık ve devamını da yapacağız
Efeler Belediye Başkanı ve aynı zamanda Demokrat Parti(DP)’den Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, Osman Yozgatlı Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi. Hekimoğlu Kıraathanesi’nde gerçekleşen seçim toplantısında Özakcan’ı dinleyen vatandaşların kapalı alana sığmadığı bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Özakcan: Biz yaptık ve devamını da yapacağız

AYDIN- Belediyenin bildirdiğine göre, DP’li Başkan M. Mesut Özakcan 31 Mart’ta yapılacak seçimlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Her yer de yoğun ilgi gören Özakcan, vatandaşın dertlerini dinliyor, projelerini, hedeflerini anlatıyor. Özakcan, çalışmalarına bu kez de Osman Yozgatlı Mahallesi’nde devam etti. Özakcan, burada vatandaşlar tarafından alkışlarla ve “En Büyük Başkan, Mesut Başkan” sloganlarıyla karşılandı.

HEKİMOĞLU: “BAŞKANIMIZ YİNE KAZANACAK”

Özakcan’ın konuşmasından önce mikrofonu eline alan Osman Yozgatlı Mahalle Muhtarı Halis Hekimoğlu mahallesinin Başkan Özakcan’a sahip çıkmaya devam edeceğini belirterek,” Benim mahallemi 5 yıl boyunca başkanımız onure etti.  Sorunlarımızı bir baba gibi, bir abi gibi en iyi şekilde 5 yılda yerine getirdi. Hiç insan ayırt etmeden, aşağı yukarı görmeden davrandı. Böyle güzel insanların devamlı bulunmaları gerekir. Başkanımıza, böyle güzel insanlara bundan sonrada sahip çıkmamız gerekir. Başkanımız 5 yıl önce yine seçimlere 15 gün kala mahallemizde burada bizlerle bir araya gelmiş ve seçimi kazanmıştı. Ben inanıyorum ki 18 gün sonraki seçimde de yine kazanacak ve bizlerle olmaya, bizlere hizmet etmeye devam edecek” sözleriyle mahalle halkının Başkan Özakcan ile hizmete devam edeceği inancını ve desteğini ifade etti. 

Kendisine gösterilen ilgiden duyduğu mutluluğu dile getiren DP’li Başkan M. Mesut Özakcan, hiçbir ayrım gözetmeden sandıkta da birlikte olma çağrısında bulundu. Oylarınızı kaydırmadan bu birlikteliği ‘kıratın böğrüne’ basarak göstereceksiniz diyen Özakcan, “ Bu seçim bir siyasi parti seçimi değil. Efeler Belediyesi olarak biz 5 yıldır hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan, dil, din, ırk, renk, mezhep ayrımı yapmadan tüm 300 bine yaklaşan nüfusumuzu, tüm hemşehrilerimizi kucaklayarak hizmet verdik. Onun içinde yüzde 80’lere ulaşan memnuniyet ve güven yarattık. 31 Mart’ta sizlere ittifaklarla dayatılan adayların dışında, sizlerin ananızın ak sütü gibi helal oylarınızla tekrar seçilerek;  önümüzdeki 5 yıl da yarım kalan emeğimiz, projelerimizi tamamlamak üzere, daha yüksek bir verimlilikle birlikte olalım istiyorum” dedi.

“BİZ YAPTIK VE DEVAMINI DA YAPACAĞIZ”

Efeler Belediyesi’nin 5 yıldır yaptığı hizmetlerle kendini kanıtladığını belirten Özakcan,”Muhtarlarımızla, vatandaşımızla, katılımcılık anlayışıyla Efeler’i birlikte yönettik. Siyasi rakiplerim biz yapacağız derken; ‘biz,  yaptık ve devamını da yapacağız’ diyoruz. Aramızdaki fark bu. Bu nedenle de 31 Mart’ta ittifaklarla dayatılan adaylarla değil ‘ Yeter Artık Söz Efeler Halkımızındır’ diyerek sandığa gideceğiz. Bugüne kadar vatandaşlarımızla, toplumun her kesimiyle abi-kardeş ilişkisi içinde olduk.  Bu sebeple de Aydın’ın Mesut Abisi olarak anılır oldum. Bunun gururu da bana yeter. Hizmetlerimizi bugüne kadar en verimli şekilde gerçekleştirmeye çalıştık. Muhtarlarımızla uyum içinde çalışarak yerelde demokrasinin ne olduğunu, belediyelerin demokrasiye nasıl beşiklik yaptığını hep birlikte yaşadık, yaşattık” diyerek vatandaşlarla kurmuş olduğu gönül bağını dile getirdi.

 

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan, Osman Yozgatlı, Mahallesi, Halis Hekimoğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Özakcan: Biz yaptık ve devamını da yapacağız
Başkan Özakcan: Biz yaptık ve devamını da yapacağız
Başkan Özakcan: Biz yaptık ve devamını da yapacağız
Yorumlar
Haber Yazılımı