Anadolu Basını
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 13:20 Bu haber 955 kez okundu
 
Başkan Öndeş, basınla buluştu
Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla basın mensuplarıyla kahvaltı sofrasında buluştu.
SİYASET Haberi
Başkan Öndeş, basınla buluştu

İlgi Okulu

AYDIN - 19 Mayıs Gençlik Parkı’nda gerçekleşen buluşmada Başkan Öndeş, basının ve bu görevi icra edenlerin önemini vurgulayarak, basın mensuplarının bayramını kutladı ve teşekkürlerini iletti. Basın mensupları onuruna verilen kahvaltıya, Germencik Belediyesi Meclis üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcı da katıldı.

Öndeş, “Varlığınız bizim için çok değerli. Halkımızın sesi olmanızın yanı sıra bizleri de halkla buluşturuyorsunuz ve sizler aracılığı ile bizler de yaptığımız hizmetleri onlara duyurabiliyoruz. Basının büyük bir gücü var, her zaman söylerim, bu gücün titizlikle ve olması gerektiği şekilde kullanılması büyük önem arz eder. Benim de aynı titizlikle destek vereceğimden şüpheniz olmasın. Bugün burada olduğunuz için teşekkür ederim” dedi.

Kahvaltıya katılan basın mensupları ise, Öndeş’e, basın ve gazete sahipleri olarak yerel basının daha güçlü bir şekilde ayakta kalabilmesi, daha şeffaf, daha iyi bir hizmet verilebilmesi adına destek beklediklerini belirterek, bu özel güne de göstermiş olduğu alakadan ve davetten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Haber: Eda Ateş

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş,, Aydın basını
Yorumlar
Haber Yazılımı