Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 14:12 Bu haber 1472 kez okundu
 
Başkan Ömer Günel, KKTC’de gençlerle buluştu
CHP Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dış Temsilciliği’nin 9. Dayanışma ve Beraberlik Yemeği davetine katılan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, KKTC de yerleşik ve öğrenci olarak yaşayan gençlerle buluştu.
SİYASET Haberi
Başkan Ömer Günel, KKTC’de gençlerle buluştu

Rıdvan Eşin

AYDIN- CHP KKTC Dış Temsilcisi Mustafa Yürükçü’nün daveti üzerine Lefkoşa Merit Hotel’de gençlerle bir araya gelen Başkan Ömer Günel, KKTC’nin Türkiye’nin ayrılmaz bir parçası olduğunun altını çizdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleşen 9. Dayanışma ve Beraberlik Yemeği’ne CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir ve beraberlerinde ki heyet katıldı.

Gençlerimizdeki Enerji Ve Umut Bizleride Güçlendiriyor

Gençlerle bir araya gelen Başkan Ömer Günel, şunları söyledi:

“CHP KKTC Dış Temsilciliği’nin daveti üzerine KKTC‘da yerleşik olarak yaşaya ve öğretim amacı ile bulunan gençlerimiz ile bir araya geldik. Gençlerimizin enerjileri ve geleceğe dair umutlu bakışları bizleri de heyecanlandırdı. KKTC son dönemlerde gençlerimiz için bir eğitim merkezi haline geldi. Gerek yerleşik yaşayan gerekse eğitim amaçlı burada bulunan gençler Türkiye’nin ve KKTC’nin geleceği için çok önemli bir yere sahipler. Bugün burada Cumhuriyet Halk Partisi KKTC Dış Temsilciliği’nin daveti ile bulundum. Bizlere bu buluşmayı sağlayan dış temsilcimiz Sayın Mustafa Yürükçü’ye ayrıca teşekkür ediyorum.

Gençlerimizin istihdam derdi olmayan, üreten, edinimlerin hakça ve eşitçe paylaşılan, sosyal demokrat bir anlayışla yönetilen bir gelecekte yaşamaları için bizlere büyük görev düşüyor. Her birinin gözlerinde bu umudu ve enerjiyi görüyoruz. Bu nedenle bizler de geleceğe umutla bakıyoruz. Her zaman gençlerimizin destekçisi olacağız.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Ömer Günel, Mustafa Yürükçü, Ahmet Kumbul
Yorumlar
Haber Yazılımı