Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 16:57 Bu haber 1084 kez okundu
 
Başkan Ömer Günel 23 Mahalle Muhtarıyla bir araya geldi
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in, mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Ömer Günel 23 Mahalle Muhtarıyla bir araya geldi

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, mahallelerde yaşanan sorunların çözümü için muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Ömer Günel, “Birlikte hareket edersek kazanan Kuşadası olur” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, mahallelerde yaşanan sorunların daha hızlı ve kalıcı bir biçimde çözülebilmesi için muhtarlar ile belirli aralıklarla görüşmeyi sürdürüyor.

Son olarak Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan ve Belediye Meclis Üyesi Funda Şenol ile birlikte Gazibeğendi Tesisleri’nde mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Ömer Günel, mahallelerin sorunlarının tespitini yaptıklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Vatandaşlarımız ile bizler arasında iletişim köprüsü olan muhtarlarımız, mahallelerimizin ana yöneticileridir. Göreve geldiğimiz günden bu yana mahallelerimizin sorunlarının çözümü için çalışıyoruz. Muhtarlarımızdan gelen bilgiler doğrultusunda çoğu sorunu tespit etmiş durumdayız. Önümüzdeki süreçte, bunların hepsini çözmek için elimizden geleni yapacağız. Muhtarlarımız ile işbirliği halinde gerekli koordinasyonu sağlıyoruz. Sorunların altından elbirliği ile kalkacağız. Kazanan Kuşadası olacak.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Ömer Günel, Oğuzhan Turan, Funda Şenol
Yorumlar
Haber Yazılımı