Haber Detayı
25 Ağustos 2017 - Cuma 20:09 Bu haber 454 kez okundu
 
Başkan Kayalı muhtarlarla buluştu
Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Başkan Kayalı muhtarlarla buluştu

AYDIN- Mahallelerde yaşanan sorunların ele alındığı toplantıda yol yapımı ve çevre temizliği konularında kararlar alındı.

Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu'nda düzenlenen toplantıya Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Eryiğit, Tufan Asrav, Ayşe Şerifoğlu, Remzi Çengel, Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri Zekeriya Tünk, Hakan Turhan, birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Muhtarlar tarafından mahallelerinde yaşanan sorunların dile getirildiği toplantıda konuşan Başkan Kayalı, "Büyükşehir yasası ile birlikte 2013 yılında Kuşadası Belediyesi'ne ayrılan bütçenin büyük bir bölümü 2015 yılında Büyükşehir Belediyesi'ne gitmiş durumda. Söz konusu bütçe eğer Kuşadası Belediyesi'nde kalmış olsaydı, İlçede önemli çalışmalar yapmış olacaktık. Buna rağmen işlerimizi yerinde yapmaya çalışıyoruz. İlçe belediyelerin kente daha fazla hizmet götürebilmesi için kesinlikle büyükşehir yasası üzerinde çalışmalar yapılmalıdır" dedi.

Toplantının sonunda muhtarlarla bayramlaşan Başkan Kayalı, ardından Güvercin Ada Kalesi'nde düzenlenen yemekte muhtarlarla bir araya geldi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Özer Kayalı, muhtarlarla buluşma
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Kayalı muhtarlarla buluştu
Başkan Kayalı muhtarlarla buluştu
Başkan Kayalı muhtarlarla buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı