Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 13:35 Bu haber 679 kez okundu
 
Başkan Kaya'dan Çerçioğlu'nun çağrısına destek
Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarından birinin kuracağı fabrikanın Aydın’a kazandırılması için AK Parti Aydın Milletvekillerine çağrıda bulunan Çerçioğlu’na İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'dan destek geldi.
SİYASET Haberi
Başkan Kaya'dan Çerçioğlu'nun çağrısına destek

AYDIN- Yatırımın Aydın'a kazandırılması için elinden gelini fazlasıyla yapmaya hazır olduğu vurgulayan Başkan Aytekin Kaya, şunları söyledi:

"Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu'nun Volkswagen'in otomobil fabrikasının Aydın'da kurulması çağrısını İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya olarak destekliyorum. Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu çok haklıdır.

Böyle büyük bir yatırımın Aydın'ımıza kazandırılması için hepimiz elimizden geleni fazlasıyla yapmalıyız. Özlem Başkanımız herkes taşın altına elini koysun demiş, ben Aytekin Kaya olarak sadece elimi değil gövdemi koymaya hazırım.

Çünkü böyle büyük bir yatırımdan tüm ilçeleriyle birlikte bütün Aydın'ımız faydalanır. İnsanlarımıza iş kapısı açılır, belediye başkanı olarak her gün onlarca kişi iş için bize geliyor, belediyelerin kapasitesi sınırlı, bu yüzden Aydın'ımızda mutlaka yeni iş sahaları yaratmak zorundayız."

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Aytekin Kaya, Özlem Çerçioğlu, Volkswagen
Yorumlar
Haber Yazılımı