Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 14:29 Bu haber 511 kez okundu
 
Başkan Kaya, mahalle ziyaretlerine devam ediyor
İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın, belediye başkanı seçildikten sonra başlattığı mahalle ziyaretlerine devam ettiği bildirildi.
GENEL Haberi
Başkan Kaya, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Başkan Kaya, ekibiyle birlikte dün akşam İsafakılar, Eğrek ve Arzular Mahalleleri’nde ziyaretlerine bir yenisini ekledi.

Mahalle sakinlerini mahallelerine giderek yerinde dinleyen Başkan Kaya, "Mahalle ziyaretlerimizde, mahalle sakinlerimizin sorunlarını yerinde dinliyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Elimizden geldiğince biz vatandaşımızın ayağına giderek halini hatırını soruyor, birer çaylarını içerek çözümleyebileceğimiz sorunlarını hızlı bir şekilde çözüyoruz. Vatandaşımızın, mahallelerimizin bir sorunu varsa kendimiz gidip yerinde araştırıyor ve çözüme ulaştırarak daha mutlu, daha yaşanılır bir İncirliova'nın temelini atıyoruz. Çünkü benim ilçemde yaşayan herkes mutlu ve yaşadığı kentte, mahallede huzurlu olmalı" dedi.

Başkan Kaya'nın ziyarette bulunduğu mahalle sakinleri ise, Şubat-Mart aylarında yapılması gereken larva dönemi ilaçlamanın yapılmadığını, bundan dolayı sıkıntı çektiklerini, ancak Başkan Kaya seçildikten sonra mahallelerinde ilaçlama çalışmalarının başladığını, bu ziyaretlerinin öneminin burada öne çıktığını belirterek, hem ilaçlama çalışmaları için hem de bu ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ve kendilerine değer veren bir belediye Başkanına sahip oldukları için kendilerini şanslı hissettiklerini söylediler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Aytekin Kaya, İYİ Parti,
Yorumlar
Haber Yazılımı