Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 17:35 Bu haber 775 kez okundu
 
Başkan Kale: Verdiğimiz sözü yerine getirdik
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Verdiğimiz sözü yerine getirdik” dedi.
GÜNCEL Haberi
Başkan Kale: Verdiğimiz sözü yerine getirdik

Bilgi Koleji

AYDIN- İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçe genelinde yapımı devam eden çocuk oyun parkları ile sosyal tesislerde incelemelerde bulundu.

Fen İşleri Müdürü Özlem Koyun’dan yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler de alan Başkan Kale, şunları söyledi:

“İlçemiz her geçen gün gelişip büyümektedir. Bu gelişmeye orantılı olarak da nüfusumuz da hızla artmaktadır. İncirliova Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yükselen binaların arasında sıkışıp kalmaması için büyük çaba sarf ediyoruz.

Bugüne kadar Hacıaliobası, Erbeyli, Sınırteke ve Sandıklı Mahallemize birer adet sosyal tesis inşa ederken ilçemiz genelinde ise 24 adet çocuk oyun parkının yapımını tamamladık. Şuan, İstiklal, Gerenkova, Sınırteke, Kurtuluş ve Hürriyet Mahallelerimizdeki sosyal tesislerimizin yapımı devam etmektedir. İnşallah yılsonu itibariyle bu tesislerimizi de bitirerek halkımızın hizmetine sunacağız.

Ayrıca, Karabağ ve Şirindere Mahallelerimize de birer adet çocuk oyun parkı ve sosyal tesis inşa etmek için projemizi hazırladık. Önümüzdeki ay bu iki tesisimizin de yapımını başlatacağız. Yeni tesisler inşa etmekle birlikte ilçe genelinde bulunan kullanıma elverişli olmayan tüm çocuk oyun parklarımızda modernizasyon çalışmalarını da gerçekleştiriyoruz.

İnşallah 60 aylık görev süremizin sonunda ilçemiz genelinde 28 adet çocuk oyun parkı ile 10 adet sosyal tesisimiz tamamlayarak halkımızın hizmetinde sunacağız. Böylece 2014 yılında halkımıza verdiğimiz her mahallemize birer adet çocuk oyun parkı kazandıracağız sözümüzü de yerine getirmiş olduk.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Gürşat Kale, sosyal tesis
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Kale: Verdiğimiz sözü yerine getirdik
Başkan Kale: Verdiğimiz sözü yerine getirdik
Başkan Kale: Verdiğimiz sözü yerine getirdik
Yorumlar
Haber Yazılımı