301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 13:28 Bu haber 368 kez okundu
 
Başkan Dinçer, öğrencileri kutladı
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, uzun bir maratonun ardından en büyük ödül olan tatili hak eden öğrencileri kutladığını bildirdi.
SİYASET Haberi
Başkan Dinçer, öğrencileri kutladı

AYDIN- 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın sone ermesi nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Dinçer, “Büyük heyecan ve umutlarla başladığımız 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılını, alınan karnelerle tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Uzun bir maratonunun ardından en büyük ödül olan tatili sonuna kadar hak eden öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

“Öğrencilerimiz yoğun ve yorucu bir yılı tamamlayarak karnelerini aldılar” diyen Başkan Dinçer, mesajında şunları söyledi:

“Karne notu ne olursa olsun çocuklarımıza yapıcı ve destekleyici bir yaklaşım göstermeli, özgüvenini zedeleyecek söz ve davranışlardan kaçınmalıyız. Gençlerimizi her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkân sağlamalı, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamalıyız.

Yaz Tatili boyunca dinlenme imkânı bulacak olan öğrencilerimiz, dinlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirici aktivitelerle ilgilenmeli, bol bol kitap okumalı ve eksiklerini başarısızlık olarak düşünmeden tatillerini iyi değerlendirerek önümüzdeki yılın hazırlıklarını yapmaya başlamalıdırlar.

Umudumuz olan öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimiz ile velilerimizin Yaz Tatilini kutlar, keyifli bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.”

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Çine, Enver Salih Dinçer, Karne, öğrenciler, kutlama kesajı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Dinçer, öğrencileri kutladı
Yorumlar
Haber Yazılımı