Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 11:40 Bu haber 1688 kez okundu
 
Başkan Demir: Kara elmas yandaşların elinde
Tüm emekliler Sendikası Başkanı Erdal Demir, kötü giden ekonomi üzerinden hükümete yüklendi.
GENEL Haberi
Başkan Demir: Kara elmas yandaşların elinde

AYDIN- Önce çıraklık sonra ustalık dönemi ve birilerinin yok edici para hırsının can almaya doymadığını belirten Başkan Demir, şu ifadelerle hükümete yüklendi:

‘’Ustalık Dönemi ile birlikte palazlanan yandaşlar, devletin milli değerlerini yağmalamaya başlayınca, cahil ve taşeron zihniyeti birleşti. Bir yandan namus anlayışlı ve çoluk çocuk geçindirmek dersi, diğer yandan işsiz kalma korkusu her türlü baskıcı talep karşısında biçare ve imkansızlıkların her geçen gün ekonomide yok oluşlar karşısında evet diyen bir emek sınıfını doğurdu.

Buna beş milyon sendikalı sınıfın 500 bine düşen örgütlülüğü eklenince, taşeron anlayışının yandaş patronları deneyimsiz ekonominin kırılan zincirlerinden kurtulup, insan değerini yok sayan bir zihniyetle para hırsının önüne geçilemez arzusu içinde, Türkiye’de mühendislik ve teknolojinin gelişmelerinden yoksun patronlar ve hızla artan kara Elmas madenleri. Sonuç üçüncü dünya ülkesi durumuna düşen Türkiye, kıymetsiz insan ve emek gücü.

Evet, Türkiye'de sadece tek adam ve onun inanılmaz yükseliş hırsı var artık. Bu onun insan sevgisini ve merhametini yok etti. Ölümler sıra dışı olaylar durumuna düştü. Savaşlarda bile bu sayıda insan ölmüyor. Bu sayı arkasına perişan aileler ve onun asla psikolojileri düzelmeyecek fertleri. Türkiye seninle gurur duyuyor!’’

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Tüm Emekliler Sendikası, Erdal Demir
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı