Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 12:47 Bu haber 687 kez okundu
 
Başkan Çerçioğlu’na Didim'den tam destek
Her gün başka bir ilçede muhtarlarla bir araya gelmeye devam ettiği belirtilen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na, Didimli muhtarlardan da tam destek geldiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Çerçioğlu’na Didim'den tam destek

AYDIN- Didimli muhtarların, Başkan Çerçioğlu'nu ve Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ı desteklemeye devam edeceklerini söylediği belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre, Muhtarlarla toplantıda Başkan Çerçioğlu ve Atabay'a CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesi Meclisi Üyeleri ile CHP Didim İlçe Yönetimi de eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi’nden her istedikleri yatırım ve vatandaşların istediği her hizmet ivedilikle yerine getirildiği için Başkan Çerçioğlu'na teşekkür eden muhtarlar, mahallelerine hiçbir dönemde bu kadar yatırım yapılmadığını vurguladı. Muhtarlar vatandaşların özellikle birçok mahalleye ilk kez altyapı gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Toplantıda muhtarlara seslenen Başkan Çerçioğlu, Başkan Deniz Atabay’la birlikte önümüzdeki dönemde de her mahalleye eşit ve adil yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi. Didim'e Büyükşehir Belediyesi'nin 100 milyon lira yatırım yaptığının altını çizen Başkan Çerçioğlu, “Önümüzdeki dönemde de mahallelerimize ve Didim ilçemize diğer ilçelerimiz gibi yatırımlarımız aynen devam edecek. Didim bugüne kadar böyle yatırım aldı mı? 40 yılda yapılamayan yatırımı biz bir döneme sığdırdık. Demek ki çalışınca, amaç vatandaşa hizmet etmek olunca yapılabiliyormuş” diye konuştu.

Konuşmasına, “Ben Aydın ve Didim sevdalısıyım” sözleriyle devam eden Başkan Çerçioğlu, “Aydınlılar vefalı insanlardır, kendilerine verilen değeri unutmaz. Vatandaşlarımızın desteğiyle seçildikten sonra yine rozetimizi bir kenara bırakacağız ve her vatandaşımıza en küçük bir ayrım yapmadan hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantıya aileleriyle birlikte katılan muhtarlar Maşkan Çerçioğlu'yla aile pozu verdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Özlem Çerçioğlu, A. Deniz Atabay, Muhtarlar
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Çerçioğlu’na Didim'den tam destek
Yorumlar
Haber Yazılımı