Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 15:53 Bu haber 762 kez okundu
 
Başkan Çerçioğlu esnafla kahvaltıda buluştu
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, Efeler Hasan Efendi Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Çerçioğlu esnafla kahvaltıda buluştu

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, bölgedeki esnafın ve vatandaşların taleplerini doğrudan kendilerinden alan Başkan Çerçioğlu, Aydın'ı vatandaşlarla birlikte yönettiklerini söyledi.

Başkan Çerçioğlu, Büyükşehir Belediyesi'nin bölgede yapacak olduğu yatırımlarla ilgili olarak vatandaşların da fikirlerini aldı. Aydın'da yapılacak olan yatırımlara vatandaşlarla birlikte karar verdiklerini söyleyen Başkan Çerçioğlu, Büyükşehir Belediyesi'nin Aydın genelinde yaptığı yatırımlarla ilgili de vatandaşları bilgilendirdi.

Devam etmekte olan yatırımları sıralayan Başkan Çerçioğlu, "Aydın Büyükşehir Belediyesi kurulduğundan bu yana 17 ilçemiz, 36 belde ve 493 mahallemizde çalışmalarımız durmadan devam ediyor. Buralara yapacak olduğumuz yatırımlara da vatandaşlarımızla birlikte karar veriyoruz" dedi. Atatürk Kent Meydanı'nda da Demokrasi Çadırı'nı aynı amaç için kurduklarını ifade eden Başkan Çerçioğlu, böylelikle Aydın'da doğrudan demokrasiyi yaşattıklarını söyledi.

 

Bölge esnafı ve vatandaşlar kendileriyle kahvaltıya katıldığı için Başkan Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Özlem Çerçioğlu, Esnaf, Esnafla kahvaltı,
Yorumlar
Haber Yazılımı