Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 12:37 Bu haber 586 kez okundu
 
Başkan Atay, Milli Sporcular ile açılışta buluştu
T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın, Aydın Kung Fu Spor Kulübü’nün açılışını gerçekleştirdiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Atay, Milli Sporcular ile açılışta buluştu

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Milli Takım Antrenörlüğü yapan Murat Kaya’nın sahibi olduğu Aydın Kung Fu Spor Kulübü, 2014 yılından beri faaliyet gösteriyor. Kulüp yetiştirdiği öğrenciler arasında Türkiye ve Avrupa Şampiyonlukları bulunan sporcular ile başarılı bir ilerleme kaydediyor.

27 Haziran’da Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ı makamda ziyaret eden kulüp yönetici ve milli sporcular, elde ettikleri başarıdan dolayı Başkan Atay tarafından takdir edilmişti.

Bedesten İş Hanı’nda gerçekleşen açılışta, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın yanı sıra Aydın Kung Fu Spor Kulübü Yöneticileri, Muaythai Federasyon Asbaşkanı Doç. Dr. Aydın Şentürk, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Milli Sporcular ve aileleri aynı zamanda spora ilgili vatandaşlar katıldı.

“EFELERİN GELECEĞİNE İMZA ATACAK FAALİYETLERİN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ”

Kurdele kesiminden sonra konuşan Başkan Atay, şunları söyledi:

“Bugün burada bu açılışı gerçekleştirmekten ve geleceğimiz olan milli sporcularımız ile yan yana olmaktan dolayı çok memnunum. Aslında bu ilk kez bir araya gelişimiz değil. Birkaç hafta önce kulübümüz ve milli sporcularımız Erzincan’da ki yarışmada dereceye girdikten sonra ziyarette bulunmuşlardı.

O zaman ziyarette bulundukları ve Efeler’den böyle başarılı sporcularımız olduğu için gurur duymuştum. Şimdi tüm Efeler olarak gurur duymamız gereken bu sporcularımızın daha iyi şartlar altında müsabakalarına hazırlanmaları için oluşturulan kulübün açılışını gerçekleştiriyoruz.

Burada daha da başarılı müsabakalara hazırlanacak olan sporcularımızın bizi mutlu edecek başarılara imza atacaklarından hiç şüphem yok. Sadece spor alanında değil Efeler’in geleceğine imza atacak faaliyetlerin her zaman destekçisi olacağız.”

Açılıştan sonra spor kulübünü gezen Başkan Atay, 3 Türkiye Şampiyonluğu ve 1 Avrupa ikinciliği bulunan, aynı zamanda kulüp bünyesinde çalışmalarına devam eden Milli Sporcu Fadime Özkan ile bir araya gelerek, Özkan’dan kung fu sporuna ait bazı hareketler öğrendi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Fatih Atay, Fadime Özkan, Semih Özmeriç, Murat Kaya
Yorumlar
Haber Yazılımı