Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 11:26 Bu haber 543 kez okundu
 
Başkan Apaydın, gençleri spora teşvik ediyor
Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, spor malzemesi hediye ettiği gençlerin spora yönelmesini amaçlıyor.
SİYASET Haberi
Başkan Apaydın, gençleri spora teşvik ediyor

AYDIN- Mahalle ziyaretleri kapsamında Bozdoğan’ın Tütüncüler Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluşan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, burada bulunan gençler ile sohbet ederek, spor malzemesi yardımında bulundu.

Mahalledeki gençlerin, ilçe merkezindeki imkanlardan yararlanan gençlerden hiçbir farklarının olmadığını, Tütüncüler Mahallesi’nde de bu doğrultuda gençlerin spor ile iç içe yaşaması için ellerinden gelen hizmeti yapmaya çalışacakları belirten Apaydın, şöyle konuştu:

“Daha önce mahallemizden gençlerimizi askere uğurlamak için gelmiştim. Buradaki gençlerimizin talepleri olmuştu. Çok bir şey değil ama bu gençlerimizi spora heveslendirmek için eşofman, ayakkabı, futbol topundan oluşan spor malzemeleri hazırladık. Bu gençlerimiz memleketimizi emanet ettiğimiz gençlerimiz. Birçoğunu da geçen günlerde askere gönderdik. Allah Güneydoğu’da ve Afrin’de şehit olan askerlerimize Allah rahmet eylesin. Bu vatan hepimizin, gençlerimiz olmasa biz var olamayız. Buradaki gençlerimizde çalışıp evlerine ekmek götürüyorlar. Akşamları da bir futbol oynayacakları, oturup konuşacakları bir yer olsa güzel olur. Merkezde yaşayan gençlerden ne farkları var ki? Onun için bu hizmetleri biz ayağınıza getireceğiz inşallah. Bu spor malzemesi yardımı da bunun için bir girişim oldu. Ben her zaman gençlerimizin yanındayım. Siyaset, parti bunlar gelip geçici şeyler. Biz bu memleketi seviyoruz, bu memlekete hizmet için geldik.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Bozdoğan, Tümer Apaydın, Gençler, spor, teşvik
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Apaydın, gençleri spora teşvik ediyor
Başkan Apaydın, gençleri spora teşvik ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı