Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 17:32 Bu haber 931 kez okundu
 
Başkan Alıcık tüm öğrencilere iyi tatiller diledi
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın tamamlanması nedeniyle bir mesaj yayınladı.
GÜNCEL Haberi
Başkan Alıcık tüm öğrencilere iyi tatiller diledi

AYDIN- Karnelerini alacak yaklaşık 28 bin öğrenciye ‘iyi tatiller’ dileklerini ileten Alıcık, verimli bir yaz geçirmeleri temennisinde bulundu.

Eğitim öğretimin yalnızca okulda değil hayatın her alanında olduğunu vurgulayan Başkan Alıcık, “Bugün Nazilli’mizde yaklaşık 28 bin öğrencimiz karne alacak. Bir dönem boyunca büyük emek ve gayret gösteren başta eğitim camiamız olmak üzere öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum” ifadelerini kullandı.

Öğrencilere yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını öğütleyen Alıcık, “Aldığınız notlar ne olursa olsun vatanını, milletini seven ve ülkesi için çalışan gençler olun. Yaz tatilini değerlendirirken bu dönemin eksiklerinizi kapatma noktasında büyük bir fırsat olduğunu unutmayın” sözlerini kaydetti.

Nazilli Belediyesi olarak öğrencilerin sosyal faaliyetlere katılımını arttırmak için birçok projeye imza attıklarını belirten Başkan Alıcık, “Çocuklarımızın yaz tatilini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Belediyemiz bünyesinde yüzme, futbol, voleybol ve basketbol yaz okulları kayıtlarımız halen devam ediyor. Tek amacımız, spora, sanata ve bilime meraklı, ülkesine faydalı gençler yetiştirmek. Bu duygularla yaz tatilini sağlıklı, mutlu, huzurlu ve verimli bir şekilde geçirmenizi ümit ediyor, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum              “ dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Yaz tatili, öğrenciler
Yorumlar
Haber Yazılımı