301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 15:29 Bu haber 531 kez okundu
 
Başkan Alıcık, Ramazan Bayramı’nı kutladı
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
SİYASET Haberi
Başkan Alıcık, Ramazan Bayramı’nı kutladı

AYDIN- Başkan Alıcık, Ramazan Bayramı kutlama nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, “Coğrafyamızda ağız tadıyla bayram yapamayan, her gün kan ve gözyaşı içinde yaşayan kardeşlerimiz için bu bayramın, huzur ve barış getirmesini, dünyadaki eli kanlı terörün son bularak özgürce ve insanca yaşayabilme fırsatı doğurmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ramazan Bayramı’nın Nazilli’ye ve dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dileyen Başkan Alıcık, şunları söyledi:

“Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramı'na kavuşmuş olmanın mutluluk ve sevincini yaşamaktayız. Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları anlam yüklü özel günlerdir. Birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olan bayramlarda büyüklerimizi, annemizi, babamızı, yakınlarımızı, komşularımız ve dostlarımızı ziyaret edelim. Bencilliği, kin ve nefreti içimizden söküp atalım, dargınlıklara son verelim.

Sadece yakınlarımızı, eş, dost ve arkadaşlarımızı değil, çocuk yuvalarında bayram sevinci yaşamayı bekleyen yavrularımızı, huzur evlerinde evlatlarının yolunu gözleyen yaşlılarımızı, türlü dert ve hastalıklarla mücadele eden kardeşlerimizi de ziyaret ederek bayramın sevincini onlara da taşıyalım. Kapısına birinin gelmesini bekleyen, evinden uzak yaşayan, bayram kutlayamayacak durumda olan insanlarımızı ziyaret ederek gönüllerini alalım. Coğrafyamızda ağız tadıyla bayram yapamayan, her gün kan ve gözyaşı içinde yaşayan kardeşlerimiz için bu bayramın, huzur ve barış getirmesini, dünyadaki eli kanlı terörün son bularak özgürce ve insanca yaşayabilme fırsatı doğurmasını temenni ediyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Bayram mesajı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Alıcık, Ramazan Bayramı’nı kutladı
Başkan Alıcık, Ramazan Bayramı’nı kutladı
Yorumlar
Haber Yazılımı