Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
02 Mart 2017 - Perşembe 16:44 Bu haber 2798 kez okundu
 
Başkan Alıcık: Nazilli her şeyin en iyisine layık
Bahçeşehir Koleji Tanıtım Ofisi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye böyle bir eğitim tesisi kazandırdıkları için Bahçeşehir Koleji kurucuları Ramazan Ererişkin ve Fatih Ertap’a teşekkür etti.
SİYASET Haberi
Başkan Alıcık: Nazilli her şeyin en iyisine layık

AYDIN- Alıcık “Nazilli her şeyin en iyine layık” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Bahçeşehir Koleji Tanıtım Ofisini ziyaret etti. Alıcık, Türkiye genelinde 69 kampüs, 141 okulda, 25.000’in üzerinde öğrenciye hizmet veren, 1994’ten bu yana yabancı dil eğitiminde fark yaratan uygulamaları ve dünyaya örnek oluşturan eğitim modelleriyle Türkiye’de dünya standartlarında, çağdaş ve kaliteli eğitime öncülük eden Bahçeşehir Kolejinin Nazilli’de de faaliyete geçiyor olmasında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dallıca ‘da 6000 metrekarelik bir alanda kurulan ve inşaatı hızla devam eden Bahçeşehir Kolejinin önümüzdeki öğretim yılında hizmete açılacağı bilgisini alan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Bahçeşehir Koleji kurucuları Ramazan Ererişkin ve Fatih Ertap’a attıkları bu adım için teşekkür etti.

Kolejin genel yapısı ile ilgili olarak Başkan Alıcık’a bilgi veren Okul Kurucularından Fatih Ertap, “Öncelikle Başkanımız Haluk Alıcık’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bahçeşehir Koleji Nazilli Kampüsü sadece fiziki yapısı ile değil tüm sistemi oluşturan, eğitimin içeriğini belirleyen, kullanılacak tüm eğitim materyallerini hazırlayan merkezi ekibiyle eğitim öğretime başlayacak. Ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul olarak faaliyet gösterecek olan Kolej standart üstü genişlikteki sınıfları, fen ve teknoloji laboratuvarları, modern ısıtma ve soğutma sistemleri, sosyal etkinlik alanları, kütüphanesi, yüzme havuzu, yemekhanesi ve bahçesi ile marka ve kalitenin ön plana çıktığı bir okul olacak. Böyle bir Eğitim Kurumunu Nazillimize kazandırmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Nazilli Bahçeşehir Koleji’nin ilçemizde Eğitim alanındaki yatırımlarına hızla devam edeceğinin de altını çizen Fatih Ertap, Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a yaptığı açıklamanın devamında, “Geçtiğimiz hafta sonu yaptığımız Bursluluk sınavına gösterilen ilginin Nazilli’de bir farkındalık yarattığımızı gösterdi. Bahçeşehir Eğitim Kurumları tüm Türkiye’de tanınıyor ve bizler böylesine bir kurumsal yapı içinde eğitim adına dünyada ne varsa Nazilli’mize de onu getirmeye gayret ediyoruz. Siz değerli Başkanımızı yanımızda görmek bize güç veriyor,  eğitime olan desteğinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Proje ve okul ile ilgili aldığı bilgiler karşısında hayran kaldığını belirten Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Okulun Nazilli’mize hayırlı ve uğurlu olması dilerim. Eğitime yapılan yatırımları her zaman destekleyeceğiz ve eğitimci kardeşlerimizin yanında olacağız. Sizden tek isteğimiz ülkesini ve milletini yüceltmek için çalışacak, donanımlı öğrenciler yetiştirmeniz, Türkiye derecelerine imza atmanız. Bu kapsamda atacağınız her adımda yanınızdayız” dedi.

Okulun açılışında hep beraber olmak dileğini belirten Haluk Alıcık, “Nazillimiz her geçen gün daha da iyiye gidiyor, daha da iyiye gidecek. İlçemiz için her şeyin en iyisini istemeye ve bunların hayata geçirilmesi için ne lazımsa yapmaya kararlıyız. Siz değerli eğitimcilerimize tekrar teşekkürlerimi sunmak ve tekrar hayırlı uğurlu olsun diyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” diyerek Nazilli Bahçeşehir Tanıtım Ofisi’nden ayrıldı.

Kaynak: () - Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Bahçeşehir Koleji, ziyaret
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Alıcık: Nazilli her şeyin en iyisine layık
Başkan Alıcık: Nazilli her şeyin en iyisine layık
Yorumlar
Haber Yazılımı