Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 11:07 Bu haber 1701 kez okundu
 
Başkan Alıcık Galericiler Sitesi’nde esnafla buluştu
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın, seçim çalışmaları kapsamında Galericiler Sitesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunduğu bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Alıcık Galericiler Sitesi’nde esnafla buluştu

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne yönelik çalışmalarına hız verdi. Toplumun her kesimi ile bir araya gelen Alıcık, Galericiler Sitesi’nde esnafları tek tek ziyaret ederek taleplerini dinledi.

31 Mart seçimleri için vatandaşlardan destek isteyen Alıcık, “Biz yalnızca seçim dönemi değil, esnafımızla, sanayicimizle, çiftçimizle yani toplumun tüm kesimiyle her zaman bir aradayız. Göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana hep esnafımızla iç içe olduk. Esnaflarımızı ilgilendiren konularda karar almadan önce istişarelerde bulunduk. Tüm iletişim kanallarımız her zaman açık oldu. Gerek esnaflarımızla gerek oda başkanlarımızla her zaman irtibat halinde olduk. Belediyemizin gören gözü, işiten kulağı olarak şehrin gerçek gündemini tesis eden ve her zaman desteklerini yanımızda htiğimiz esnaf kardeşlerimizden Allah razı olsun” diye konuştu.

Çalışmalarından dolayı Alıcık’a teşekkür eden galericiler, “Galericiler Sitemizin açılmasında büyük katkısı ve emeği olan, ilçemizin derdi ile dertlenip, sevinci ile mutlu olan, kendini memleketine adamış Belediye Başkanımız Haluk Alıcık’a teşekkür ediyor, her zaman kendisinin yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Galericiler Sitesi, Esnaf,
Yorumlar
Haber Yazılımı