Anadolu Basını
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 18:19 Bu haber 686 kez okundu
 
Başak Koleji ile Sarızeybekler Bisiklet firması protokol imzaladı
Aydın Sarızeybekler Bisiklet ile Aydın Özel Başak Koleji arasında protokol imzalandı.
GENEL Haberi
Başak Koleji ile Sarızeybekler Bisiklet firması protokol imzaladı

İlgi Okulu

AYDIN- Başak Koleji Kurucu Temsilcisi F. Alp Ayaydın ve Aydın Sarızeybekler Bisiklet firma kurucusu Hakan Sarızeybek katılımıyla gerçekleşen imza töreni Özel Başak Koleji’nde gerçekleşti.

Protokole göre, Aydın Başak Koleji velileri, öğrencileri, personeli için Sarızeybekler firması tarafından satış sonrası servis hizmetlerinde yüzde 30, satış ve kiralama hizmetlerinde yüzde 10 indirim sağlanacaktır. Başak Kart kullanıcıları, firmanın Aydın Söke, Mimar Sinan ve Kuşadası mağazalarında indirimden faydalanabilecek.

Başak Koleji Kurucu Temsilcisi Alp Ayaydın, imza töreninde, "Bisiklet kullanımı hem çocuklarımızın ve yetişkinliklerimizin sağlıklı bir vücuda sahip olmasını hem de çevrenin korunması anlamında günümüz dünyasında oldukça önemli bir yere sahip, hepimizin bu duyarlılıkta yol alması gerekir. Protokol, her iki tarafa da hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Sarızeybekler Bisiklet firma kurucusu Hakan Sarızeybek ise, yaptığı konuşmada, ‘’Başak Koleji öğrencileri, velileri ve çalışanları için böyle bir platformda yer almak bizim için mutluluk verici” dedi. Gezen, protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Başak Koleji, Alp Ayaydın, Hakan Sarızeybek,
Yorumlar
Haber Yazılımı